• Головна
  • Що чекає на учнів та батьків з Новограда?: Як проходитиме навчання у зв'язку з коронавірусом
12:24, 31 липня 2020 р.

Що чекає на учнів та батьків з Новограда?: Як проходитиме навчання у зв'язку з коронавірусом

Що чекає на учнів та батьків з Новограда?: Як проходитиме навчання у зв'язку з коронавірусом

Близько місяця залишилось гуляти дітям з міста Новограда-Волинського та району. Напередодні початку нового навчального року дещо змінилися правила відвідування навчальних закладів у зв'язку з коронавірусом.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко затвердив протиепідемічні заходи у закладах освіти – від позашкільних до вишів.  Про це повідомляє «Урядовий портал». Згідно з постановою:

  • Всі працівники закладів повинні носити маски  та інші засоби захисту.  Заклад повинен забезпечити працівників масками (1 – на три години), антисептичними засобами та безконтактними термометрами, якими на вході будуть перевіряти працівників. Вище 37,2 – людей не допускають на роботу.
  • Всі, у тому числі учні або студенти, не допускаються до входу в заклад без масок – і без них заборонено пересуватися приміщеннями закладу освіти. Але на самих заняттях використовувати їх необов’язково.
  • Графік роботи закладу повинен бути таким, щоб «не допускати скупчення здобувачів освіти» у момент входу в будівлю. Батькам та супроводжуючим особам забороняється вхід до будівель закладів освіти, окрім випадків, коли вони супроводжують людину з інвалідністю.
  • Всіх учнів та студентів перед заняттями повинні опитати про стан самопочуття. Деякі заняття можуть бути проведені на вулиці.
  • У столових відстань між столами повинна бути не менша 1,5 метрів, самообслуговування заборонено. В закладах освіти повинні зробити розмітку та відкрити різні виходи, щоб забезпечити розділення потоків людей при вході та виході.

Вчора ж, під час наради про організацію навчального процесу з профільними міністерствами та представниками органів місцевої влади прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що у новому навчальному році університети самі будуть визначати форму навчання  залежно від епідеміологічної ситуації в містах. Проте МОН рекомендує почати заняття у різні дати: 

- для студентів 1 курсу- , які в цьому році вступають на навчання до закладів вищої освіти у період з 1 по 15 вересня 2020 року;

- для студентів старших курсів, починаючи з другого, з 1 вересня 2020 року;

- для магістрів першого року навчання – у період з 11 по 15 вересня 2020 року.

Нагадаємо, що раніше в МОНі заявили, що школи будуть працювати в залежності від кількості захворювань в населенному пункті, області чи районі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...