Яке місце зайняв Новоград-Волинський у рейтингу спроможності громад України

"Болгарбуд" у Новограді-Волинському, Ірина Сукач
"Болгарбуд" у Новограді-Волинському

Новоград-Волинська ОТГ - на 28 місці в загальноукраїнському рейтингу інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України.

Про це повідомляє Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу.

За результатами наданої інформації, Фондом "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу", сформовано черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України. Публікуємо рейтинг найкращих 200 громад України станом на 01.07.2020 року.

Інформація аналізувалася за посиланнями в наданих анкетах, а за їх відсутністю, з відкритих джерел. Позначка «так» в опитувальнику без наявності інтернет посилання, як підтвердження інформації, вважалася як «ні». Інформація про фінансовий стан громади аналізувалася з порталу https://openbudget.gov.ua/Оцінено по Україні 1540 громад. Середній рейтинг по Україні 21,49.

Рейтинг враховує 40 критеріальних показників та відображає інституційну спроможність, сталий розвиток та інвестиційну привабливість громад у 2020 році.

Яке місце зайняв Новоград-Волинський у рейтингу спроможності громад України, фото-1 Яке місце зайняв Новоград-Волинський у рейтингу спроможності громад України, фото-2
Новоград рейтинг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі