• Головна
  • Пам'ятка мисливцю: На Новоград-Волинщині розпочався сезон полювання на пернату дичину
12:40, 8 серпня 2020 р.

Пам'ятка мисливцю: На Новоград-Волинщині розпочався сезон полювання на пернату дичину

Пам'ятка мисливцю: На Новоград-Волинщині розпочався сезон полювання на пернату дичину

Сьогодні, 08 серпня 2020 року розпочався сезон полювання на пернату дичину на території Новоград-Волинщини та усієї України.

Ми вирішили нагадати мисливцям кілька основних правил.

Отже, днями полювання є субота, неділя, середа, а на дичину вирощену на фермах та випущену в угіддя під постріл днем полювання є четвер.

Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» мисливці мають право полювати з наступними документами:

- посвідчення мисливця;

- щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень права полювання з відміткою про сплату державного мита;

- дозвіл на добування мисливських тварин (ліценція, відстрільна картка, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл);

- відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання;- паспорт на собак мисливських порід.

Для збільшення пропускної спроможності мисливських угідь обласної організації УТМР прийняті такі норми відстрілу пернатої дичини мисливцем за день полювання:качки – 3 шт.; ниркові – 1 шт.; гуси – 1 шт.; лиски – 3 шт.; перепілку – 10 шт.; кулики – 5 шт.; голуби – 5 шт.

За незаконне добування або знищення птахів нараховуватимуться такі збитки:гуси, куріпка сіра – 2 тис. грн.; голуби, качки, кулики, лиски, перепілка – 1 тис. грн.

Також передбачена адміністративна відповідальність за порушення правил полювання у вигляді штрафу: на громадян від 102 грн до 1020 грн., на посадових осіб від 510 грн до 1530 грн.

Слід зазначити, що державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу разом з представниками Національної поліціі та обласних управлінь лісового та мисливського господарств здійснюватимуться заходи по виявленню браконьєрів на території Новоград-Волинщини.

Шановні громадяни будьте обережні та дотримуйтесь правил полювання! В разі виявлення фактів браконьєрства, прохання повідомляти на телефони «Гарячої лінії» за номерами: 068-717-03-34 та(0412) 46-49-54

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...