Звягельський богатир взяв участь у Чемпіонаті України зі стронгмену

16 серпня у місті Київ відбувся Чемпіонат України зі стронгмену. У змаганнях прийняли участь 28 богатирів, які приїхали з усіх куточків України позмагатися у п’яти силових вправах.А саме: перекидання великої покришки вагою 320 кг, піднімання колоди над головою вагою 90-110 кг, прогулянка фермера з валізами по 100-120 кг кожна, станова тяга товстим грифом Акселя, який в діаметрі 50 мм та перенесення на грудях ваги від 90 до 110 кг. І це все на дистанцію 40 м і на швидкість! Житомирську область представляло всього два атлети, так як даний вид спорту доволі екстремальний та специфічний.

Вадим Омельчук, який також є головою Житомирського обласного осередку Федерації стронгмену України з міста Новоград-Волинський, де знаходиться обласна база підготовки зі стронгмену та Роман Радчук з міста Житомир. У запеклій боротьбі Вадим зайняв 12 місце серед одних з найсильніших атлетів України, а Роману прийшлось знятись зі змагань за станом здоров’я після виконання другої вправи.

Слід додати, що останніх кілька років у місті Новоград-Волинський на День Незалежності, проходять змагання зі стронгмену «Zvyagel Strongman CUP» на яких кожен бажаючий може спробувати свої сили у богатирських вправах. Цього року даний захід перенесений і планується продовидись 14 жовтня на День захисника України! За всіма подробицями можна звернутись до організатора змагань - Вадима Омельчука (strong.trenet@gmail.com).

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі