З якими "обновками" дитсадки Новограда готуються зустріти своїх вихованців

З якими "обновками" дитсадки Новограда готуються зустріти своїх вихованців , Ірина Сукач

Скоро розпочинається новий навчальний рік. Хоча у поточному році підготовка здійснювалася в умовах карантинних обмежень, дитячі навчальні заглади готуються прийняти своїх вихованців.

Комісія Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, відповідно до розпорядження міського голови від 12.08.2020 №156 (о) «Про перевірку готовності закладів освіти Новоград-Волинської міської обʼєднаної територіальної громади до 2020-2021 навчального року», 18.08.2020 розпочала свою роботу з перевірки готовності закладів дошкільної освіти та ДЮКФП, про що звітує на своїй сторінці у Фейсбуці.

З якими "обновками" дитсадки Новограда готуються зустріти своїх вихованців , фото-1 З якими "обновками" дитсадки Новограда готуються зустріти своїх вихованців , фото-2 З якими "обновками" дитсадки Новограда готуються зустріти своїх вихованців , фото-3 З якими "обновками" дитсадки Новограда готуються зустріти своїх вихованців , фото-4 З якими "обновками" дитсадки Новограда готуються зустріти своїх вихованців , фото-5

З метою підготовки до нового навчального року за кошти міського бюджету проведено:

у ДНЗ №16 - поточний ремонт 4 санвузлів, 3 групових та спальних кімнат, 2 роздягалень, 2 буфетних приміщень для роздачі їжі. В 4 групах замінено дитячі шафи, придбано пральну машину, 4 комплекти меблів для туалетних кімнат.

У ДНЗ №15 зроблено капітальний ремонт пральні. Замінено двоє вхідних дверей та одні двері в спальні. Проведено поточний ремонт складських приміщень, стелі в ясельній групі, замінено освітлення в ясельній та старшій групі. Закуплено ігрове обладнання в старшій групі, посуд, електромʼясорубку. Замінено столи для обробки продуктів харчування, підлогу в 2 ігрових павільйонах, 4 павільйони обкладено плиткою. Виготовлено меблі для логопедичного кабінету.

У ДНЗ №5 встановлено 14 дверей, поновлено мʼякий інвентар, придбано посуд. Зроблено косметичний ремонт групових кімнат. Проведено ряд заходів з пожежної безпеки. Наразі йде підготовка до встановлення нової огорожі.

Відремонтовано та пофарбовано спортивний майданчик ДЮКФП з тренажерами, спортивне містечко, огорожа на футбольному міні-полі зі штучним покриттям, зовнішні сходи на ІІ поверх.19.08.2020 комісія продовжить свою роботу відповідно до графіка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі