«Олімпійське літо» на "Болгарах" у Новограді-Волинському: Як це було

Болгарбуд, Ірина Сукач
Болгарбуд

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією в в Новограді-Волинському стало проводити оздоровчі спортивні заходи.

«Олімпійське літо» на "Болгарах" у Новограді-Волинському: Як це було, фото-1

Важливість та популярність спорту цілком виправдана. Адже спорт - це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя - це саме життя, рух вперед. Спорт є одним із головних чинників, який впливає на фізичний розвиток та здоров'я дитини.

Так,18 серпня 2020 року о 18 годині міським Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської на мікрарайоні «Болгарбуд» був організований для діток фізкультурно-оздоровчий міні-захід «Олімпійське літо» в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей в літній канікулярний період.

«Олімпійське літо» на "Болгарах" у Новограді-Волинському: Як це було, фото-2

Діти брали участь в різних естафетах, міні-матчах з шахів та шашок, а по закінченню заходів усім їм дали цінні подарунки від міського Центру фізичного здоров’я населення.

Здоровий спосіб життя – це круто" - стверджує Тимофєєв Анатолій з міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі