• Головна
  • Як записатися на прийом до лікаря on-line в Новограді-Волинському?: Покрокова інструкція
12:51, 19 серпня 2020 р.

Як записатися на прийом до лікаря on-line в Новограді-Волинському?: Покрокова інструкція

Запис до лікаря онлайн

Запис до лікаря онлайн

Незважаючи на те, що медична реформа кардинально змінила підхід медустанов і лікарів до роботи з клієнтами, самі пацієнти поки ще не сповна використовують всі блага і переваги доступні їм тепер. Жителі Новограда-Волинського тому не виключення, й за необхідності відсутність навичок запису до лікаря в онлайн-режимі, створює безліч проблем. Тому редакція сайту Новограда-Волинського  04141.com.ua вирішила розповісти нашим читачам про те, які переваги доступні їм у медичній сфері та як ними скористатися.

Однією з них є запис на прийом до лікаря через сайт HELSI , за допомогою якого ви за кілька хвилин зможете записатися на прийом до лікаря. 

Чому це варто робити?

  • Це абсолютно безкоштовно

  • Можна легко і швидко вибрати лікаря

  • Є можливість самостійно заповнити декларацію з сімейним лікарем

  • Для запису на прийом досить мати при собі тільки комп'ютер або смартфон

  • Можна вибрати зручний для себе час відвідування, а при необхідності самостійно скасувати прийом 

  • Записавшись, не стояти в чергах

  • Миттєво отримувати результати аналізів 

  • Мати доступ до призначень лікаря і електронної медичної карти, а також замовляти потрібні вам ліки

Як це зробити?

Для початку вам потрібно зайти на сайт https://helsi.me/, де прямо на головній сторінці ви зможете вибрати собі лікаря. Почати краще всього з відвідування сімейного лікаря, так як саме він здійснює первинний огляд і направляє до інших лікарів. Тому над пошуковим рядком вибираємо "Шукати за спеціальністю" і починаємо вводити в назву.

Після цього нижче з'являться картки всіх лікарів, що працюють у місті.

Причому в списку будуть як лікарі державних медустанов, так і приватних. Для більш точного пошуку виберіть який з цих типів закладів вам підходить, натиснувши на один з варіантів. 

Якщо ж ви знаєте потрібного вам лікаря, то в рядку пошуку можна шукати і по прізвищу. Точно так само можна шукати за адресою або назвою медустанови.

Вибравши потрібного лікаря, натисніть "записатися на прийом" і на персональній сторінці самого лікаря виберіть зручні для вас дату і час. Після цього натискайте "записатися на прийом".

На наступному етапі вам потрібно буде авторизуватися на сайті. Для цього потрібно буде ввести свій номер мобільного телефону, натиснути кнопку "Далі" і почекати поки на ваш телефон прийде SMS з кодом, який потрібно буде ввести в спеціальне поле. 

Після того, як ви вперше ввійдете на сайт, потрібно буде заповнити сторінку зі своїми даними. Тут же ви можете зареєструвати і свою дитину. Після заповнення даних ви зможете підтвердити запис на прийом і інформація про візит автоматично з'явиться у вашого лікаря. Ніхто інший не зможе потрапити до нього на прийом в цей же час.

Тепер у вашому особистому кабінеті буде інформація про запланований візит. Якщо раптом ви передумаєте йти до лікаря або виберете іншого, то тут же можна буде скасувати запис.

Якщо у вас все ще не підписана декларація з сімейним лікарем, то в цілях економії часу під час візиту, ви можете попередньо заповнити інформацію про себе самі. Для цього потрібно зайти в розділ "Профіль" і заповнити порожні колонки в анкетах.

Як записатися на прийом до лікаря on-line в Новограді-Волинському?: Покрокова інструкція, фото-1

Крім того, після реєстрації вам стане доступна історія відвідувань лікарів, замовлення і бронювання ліків, а також можливість вибору страхового полісу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Повного перезавантаження місцевої влади та старту реформ на місцях
40,5%
Нічого. Боюся, все залишиться, як раніше.
47,9%
Не знаю. Поки рано робити прогнози.
11,7%
#Запис до лікаря онлайн #Новоград-Волинський
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Муся
19 серпня 2020 р., 14:59
Скільки можна реєструватись у кожній системі? Спочатку була Реєстратура.ком, потім Askep.net, тепер helsi.me. Працювала лише реєстратура, аскеп висів, на хелсі взагалі лікаря знайти не вдавалось. Спочатку налагодіть нормальну роботу, потім рекламуйте.
-- ))
19 серпня 2020 р., 15:57
Супрун вам всем в помощь.
VoOGO
21 серпня 2020 р., 23:05
Потрібно бачити графік прийому лікарями на сайті, для можливого планування візиту  до ТМО
Останні новини
Оголошення
live comments feed...