• Головна
 • Діти – у захваті, мами – задоволені: Засновниця IQkids Валентина Загурська
19:10, 4 вересня 2020 р.

Діти – у захваті, мами – задоволені: Засновниця IQkids Валентина Загурська

Діти – у захваті, мами – задоволені: Засновниця IQkids Валентина Загурська

Гарна, харизматична, цілеспрямована, розумна і успішна. Вона знає, чого хоче і завжди іде до поставленої мети.Є улюблена робота, яка почалася із захоплення. Є цілі, які переросли в плани на майбутнє. Є діти, яким вона є чудовим прикладом для наслідування. Таких жінок люблять, ними захоплюються, їм заздрять і рідкорозуміють.

Вона - Загурська Валентина Дмитрівна. Понад 14 років сама виховуєдвох дітей, сина Андрія (18 р.) та доньку Галину (16 р.). Працює на ТОВ «НВ КДЗ»і має академію інтелектуального розвитку IQkids. Якби все в нашої героїні склалося так легко і просто, навряд чи було б цікаво писати про неї.Як виявилося, IQkids- це не новий досвід у роботі з дітками, до цього Валентинабула співзасновницею такого ж центру«Пізнайко».

- З чого все почалося?

- Я багато працювала, адже потрібно було ставити дітей на ноги. Коли почала займатися їхньою освітою, зрозуміла, що це дуже складно. Мені хотілося їм допомогти в отриманні знань і полегшити їх процес засвоєння. Вперше ідея про центр з’явилася у 2008 році. Потім я почала шукати ресурси для цього. Мені дуже хотілося мати власний бізнес, тим паче в такому корисному напрямку. У 2015 році я зі своїм партнером відкрили центр розвитку «Пізнайко». Я була неймовірно щаслива. У нас було багато ідей, які хотілося якомога швидше реалізувати. Постійно відбувався обмін досвідом з людьми, які вже мали такі центри по Україні.

- Чому виникла ідея розділитися на два заклади?

- Ми виросли, стали самостійні. І я зрозуміла, що хочу рухатися вперед трішки інакше. У силу того, що два заклади знаходяться в одному приміщенні, багато хто не знає, що це два абсолютно різні заклади. Багато хто думає, що це просто продовження «Пізнайко», але це не так. Хоча в цілому ми робимо спільну справу – навчаємо і розвиваємо діток.

- Як з’явилася ідея назвиIQkids?

Банально просто IQ- інтелект kids – діти. Мені подобається проводити заняття дітям не лише з ментальної арифметики, в центрі є підтримка в навчанні для дітей з 1 по 4 класи, готуємо до ДПА, також є курс з 1 по 11 класи. Предмети, які даються дітям найскладніше – математика, українська мова, англійська, всі предмети на які є попит.

-Де ви берете вчителів, які критерії відбору?

- У нас працюють вчителі з наших місцевих шкіл. Основний критерій - індивідуальний підхід до дітей та вміння донести знання. Думаю, що успішно здані дітьми тести з ЗНО говорять самі за себе про наших вчителів.

- Які є види послугу вашому центрі?

-Це - ментальна арифметика.

Японська методика розвитку інтелектуальних здібностей дітей віком від 4-16 (14років) за допомогою рахівниці соребан (абакус) діти обчислюють вирази різної складності (додають, віднімають, множать, ділять) згодом працюють ментально тобто уявно

Чому 4-16 років?

Адже в цьому віці мозок пластичний і максимально здатний до навчання, а ще розвиваються нейронні зв’язки (для людей старшого віку також дуже корисно, аджеце дозволяє тримати в тонусі головний мозок і є профілактикою вікової деменції).

Швидке обчислення виразів скоріше, як бонус , головне це розвиток:

 • Логічного мислення
 • Аналітичних навиків
 • Покращення пам’яті
 • Візуалізація задач, відповідно краще розуміння
 • Концентрація уваги
 • Швидка Адаптація до різних умов.
 • Покращується успішність з інших предметів

Курси для дітей 1-4 класів « Домашка на відмінно» під час навчального року

Супроводження, допомога, роз’яснення тем, допомога у вирішеннідомашнього завдання:

 • Математика
 • Читання
 • Письмо

На кожному занятті інтелектуальні завдання та ігри, що дозволяють підвищення рівня розвитку уваги, пам’яті, мислення.

Ще у нас є індивідуальніта групові логопедичні заняття, де ми працюємо над: розвитком мовлення, розвиток і вдосконалення звукоскладової структури слова, розвиток фонематичних процесів, лексико-граматична будова мовлення.

Також ми готуємо діток по підготовці до вступу ДПА , ЗНО + курси для учнів 5-11 класів

 • Математика
 • Фізика
 • Українська мова
 • Англійська мова
 • історія
 • Є у на с курс «Люблю читати»

поділяється на дві групи

1-ша для діток в яких є проблеми з читанням, допомагаємо у вирішенні ( читаємо склади, слова , тексти переказуємо , відповідаємо на питання до тексту.

2-га для діток , які люблять читати обговорюємо тексти , програємо ( плануємо на англійській мові також )історії , казки, навіть змінюємо кінець оповідання.

Проводимо різні розважальні заходи

Проведення різноманітних найзахоплюючих свят та майстер-класів кожної суботи та неділі

 • Проведення свят та днів народжень
 • Оригінальні сценарії
 • Сучасні ігри, аналоги телевізійних передач
 • Зірки проти дітей
 • Хто зверху
 • День народження в стилі детективів «Шпигунські ігри»
 • Квести
 • День народження Я-дослідник , більше 10 експерементів
 • Кулінарні мк на день народження
 • Торт іменинника
 • Бургерпаті

- Що найбільше в центрі подобається дітям?

- Кулінарія, адже у нас можна експериментувати і відсутні правила та критика. Що ще дітям потрібно? У нас вони вчаться і навчання проходить в веселій формі. Під гнучким наглядом дорослого діти пробують себе в усьому.

- Які рекомендації ви можете дати батькам?

- Приходити на наші МК і давати дітям волю вдома в напрямку розвитку.

- Які результати успіху та невдач у вашому центрі?

- Ми завжди цікавимося і тримаємо зворотній зв'язок з нашими вихованцями. До дітей дуже звикаєш і прив’язуєшся. Вони стають тобі дуже близькі, навіть рідні. І ти вже на автоматі ловиш поглядом інформацію пов’язану з ними.

-Ціна дитячої посмішки? Що потрібно, щоб діти посміхалися?

- Ціна - безцінна! Дітей треба просто любити. Ми завжди дітей зустрічаємо з посмішкою.Я відмітила, що діти дуже люблять ходити на МК. Вони прибігають, обіймають. Кожен біжить на випередки старається розповісти про свої успіхи. До дітей інколи приєднуються і батьки . З одного із МК де ми готували корисні цукерки, телефонувала мама і поділилася, що дома теж робили цукерки

- Як часто діти подають ідеї на МК?

- Постійно!! В основному ідеї саме вони і подають.

-Яка основна мета центру?

- Зробити дітей щасливішими і розвивати їхній інтелектуальні здібності. Дуже приємно, що в нашому місті розвивається напрямок розвитку дітей. Адже так хочеться відволікти дітей від гаджетів, від безкорисливого сидіння вдома. Хочеться, щоб вони розвивалися. Тому проводимо нестандартні уроки, робимо багато нейрогімнастичних вправ, проводимо логічні ігри.

- Хто допомагає і підтримує?

- Два прекрасні помічники – це мої діти, які вже досить дорослі. У нас сімейна командна робота! Донька дуже творча, це моя помічниця в МК, син - більше така чоловіча підтримка. МИ разом досить гармонійні.

- Ціна вашого успіху?

- В мене зовсім немає часу на себе, адже я постійно чимось зайнята - навчанням, реалізацією нових ідей, дітьми…

Ось така вона сильна і водночасслабка жінка. Жінка, яка знаходиться в постійному русі без постійних скарг на життя, з посмішкою на обличчі і з теплом до дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...