«Сила і Честь» у древньому Звягелі: команда до «бою» - готова!

Сила і Честь, Ірина Сукач
Сила і Честь

У кімнатах партійного офісу партії «Сила і Честь» у Новограді-Волинському у той день, як кажуть,просто яблуку ніде було впасти. У п’ятницю, 4 вересня 2020 року, тут зібралися активісти місцевого партійного осередку, до яких долучилися делегації партійців від «Сили і Честі» із Баранівки та Ємільчиного. Причина для зібрання одна-єдина – підготовка партійних осередків до подання відповідних документів для реєстрації кандидатів на виборах до місцевих рад усіх рівнів у новоутвореному Новоград-Волинському районі. Когорта кандидатів тільки у Новограді-Волинському досягає півсотні осіб, бо делегують місцеві осередки партії «Сила і Честь» людей не лише у депутати до кількох об’єднаних територіальних громад (ОТГ), але й у районну раду новоутвореного Новоград-Волинського району. А також – у Житомирську обласну раду. Питань і всіляких законодавчих «деталей» під час підготовки документації, як ніколи, багато, а помилок чи «проколів» допускати майбутні кандидати не можуть.

Готовність до найактивнішої і вирішальної фази виборчої кампанії, до агітації за кандидатів у депутати, а також - за кандидата на посаду голови Новоград-Волинської міської ОТГ – найвища. Мабуть тому ледь не щодня до партійного офісу, що оселився у Новограді-Волинському по вулиці Шевченка,19, приходять люди із заявами про вступ до партії. Торік виборці Новоград-Волинської ОТГ досить потужно підтримали лідера партії «Сила і Честь» Ігоря Смешка на виборах Президента України. У цьому році партійний осередок «Сили і Честі» у Новограді-Волинському стрімко росте, і на виборах партійці прагнуть принаймні подвоїти минулорічний результат свого лідера у древньому Звягелі. Тим паче, що на виборах голови Новоград-Волинської ОТГ місцеві партійці збираються делегувати свого кандидата – Сергія Колотова, досвідченого керівника, вправного, фахового і бездоганно підготовленого службовця місцевого самоврядування, авторитетну і добре знану у Новограді-Волинському людину.

Втім, попереду – винятково важливий період для роботи у середовищі виборців. Виборець, якого вважають розчарованим і втомленим, тим не менше, сьогодні вже чекає на 25 жовтня 2020 року із надією та сподіваннями.

Люди тепер орієнтуються не лише на гарні фотопортрети на рекламних бордах, але більшою мірою прагнуть зрозуміти, хто із кандидатів має кращий фах, життєвий досвід, авторитет, здобутий позитивом, гарними справами і навіть добрим словом. Ну, і партії за таких умов також прагнуть делегувати у владу своїх кращих посланців, за яких не буде соромно і червоніти не доведеться.

Віктор Радчук

Сила і Честь Новоград-Волинський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі