• Головна
  • Новоград-Волинська райдержадміністрація "пороздавала" землі водного фонду
14:31, 24 вересня 2020 р.
1

Новоград-Волинська райдержадміністрація "пороздавала" землі водного фонду

Новоград-Волинська райдержадміністрація "пороздавала" землі водного фонду

Новоград-Волинська місцева прокуратура наполягає на витребуванні земельних ділянок водного фонду вартістю майже 460 тис грн з незаконного володіння приватних осіб.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Новоград-Волинською місцевою прокуратурою в інтересах держави заявлено три позови про визнання незаконними та скасування розпоряджень Новоград-Волинської райдержадміністрації та витребування земельних ділянок водного фонду вартістю 459 тис. грн з незаконного володіння фізичних осіб.

Наразі Новоград-Волинським міжрайонним судом за позовами прокурора відкрито провадження. За результатами здійснення моніторингу щодо цільового використання земель водного фонду місцевою прокуратурою встановлено порушення чинного законодавства. Зокрема, у прибережній захисній смузі річки Чорна поблизу села Ужачин Новоград-Волинського району розташовані три окремі ділянки, огороджені дерев’яними парканами (на двох з них споруджені будинки), які обмежують доступ місцевим жителям до загального водокористування, що є порушенням вимог Водного кодексу України.

Подальшим вивченням порушення встановлено, що у жовтні-грудні 2011 року розпорядженням голови Новоград-Волинської райдержадміністрації затверджено проект землеустрою щодо відведення у власність трьом місцевим жителям земельних ділянок (по 0,12 га кожна) для ведення садівництва на території Новороманівської сільської ради за межами населеного пункту с. Ужачин, загальною вартістю 459 тис грн. Таке розпорядження суперечить нормам Земельного та Водного кодексам України, оскільки землі водного фонду належать до земель державної власності, які не можуть передаватися у приватну власність, зокрема, для ведення садівництва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Правда
24 вересня 2020 р., 21:35
А хто на той час був головою РДА?
Оголошення
live comments feed...