Новоград-Волинський медичний коледж з офіційним візитом відвідав заступник міністра освіти і науки України

Новоград-Волинський медичний коледж з офіційним візитом відвідав заступник міністра освіти і науки України, Ірина Сукач

22 вересня 2020 року Новоград-Волинський медичний фаховий коледж з робочим візитом відвідали заступник міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук та заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Віра Рогова.

У ході зустрічі високоповажні гості дізналися про історію медичної школи міста та історію медичного коледжу, оглянули  матеріально-технічну базу коледжу, поспілкувалися зі студентами різних курсів, заняття у яких проходили як аудиторно, так і на відкритому просторі. У розмові зі студентами Ігор Гарбарук наголосив на необхідності переходу до активного залучення інноваційних форматів організації освітньої діяльності. Тому у контексті конструктивного діалогу гості мали змогу познайомитися з інфомаційно-мережевою системою lCloud [навчальна хмара], що вже шостий рік забезпечує високий рівень цифровізації освіти у коледжі та створює усі необхідні умови для очно-дистанційного (змішаного навчання) за викликом часу.

Новоград-Волинський медичний коледж з офіційним візитом відвідав заступник міністра освіти і науки України, фото-1

Проте, не залишились поза увагою і проблемні на сьогодні питання можливого переходу від змішаного до дистанційного навчання. Заступник міністра освіти і науки України зазначив, що заклади фахової перед вищої освіти мають бути готовими забезпечити високу якість освітнього процесу у дистанційному форматі, наголосивши, що Новоград-Волинський медичний фаховий коледж досяг значного прогресу у процесі діджиталізації освіти.

Новоград медичний коледж
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі