• Головна
  • У Новограді літні жінки "відкривали" поштомат понад годину: Як правильно це робити
18:06, 27 вересня 2020 р.
Надійне джерело

У Новограді літні жінки "відкривали" поштомат понад годину: Як правильно це робити

Поштомат Новоград-Волинський

Поштомат Новоград-Волинський

Ринок сучасних поштових сервісів невпинно розвивається і вже на вулицях міст можна побачити сучасні поштомати, де клієнт може безпечно не контактуючи з іншими особами отримати своє замовлення. В умовах поширення коронавірусної інфекції, мінімізація контактів з іншими людьми, безпосередньо позитивно впливає на зниження рівня захворюваності людей.

Один з таких поштоматів №5256 встановлений у місті Новограді-Волинському по вулиці Житомирській, 112, біля нового магазину АТБ. Але сьогодні, 27 вересня 2020 року читачі нашого сайту стали свідками, як дві літні жінки невдало намагалися отримати свою посилку із поштомату і протягом години усі їх спроби були невдалими. Можливо це було пов'язано з технічними причинами, можливо з невмінням клієнток користуватися сучасними гаджетами, але на адресу нашого сайту прийшло повідомлення з проханням висвітлити цю тему.

Слід зазначити, що у нових почтоматах "Нової пошти" відсутні дисплеї, на яких потрібно було б вводити код. Комірчини відкриваються за допомогою мобільного додатку «Нова пошта».

Як це працює

  1. Клієнт робить замовлення з доставкою в найближчий поштомат.

  2. Після доставки замовлення в поштомат одержувачу приходить повідомлення про прибуття і інструкція.

  3. Клієнт може оплатити послуги доставки через мобільний додаток «Нова пошта» або на сайті компанії в розділі «Відстеження».

  4. Підійшовши до поштомату, необхідно зайти в мобільний додаток, перейти в розділ «Мої відправлення», вибрати потрібну експрес-накладну і натиснути кнопку «Відкрити комірку». Якщо клієнт випадково закрив комірку, але не забрав посилку, в додатку потрібно натиснути кнопку «Відкрити комірку повторно».

  5. Після того, як клієнт забрав посилку, йому потрібно натиснути в додатку кнопку «Підтвердити отримання».

При замовленні доставки в новий поштомат діють ті ж правила, що і для звичайних: в них можна отримати тільки повністю оплачені посилки до 30 кілограм фактичної ваги, при цьому їх оголошена вартість не повинна перевищувати 6000 гривень. 

Максимальні габарити посилки - 40х62х28 см. Якщо з якихось причин одержувач не зміг забрати своє замовлення вчасно, то на п'ятий день його перемістять до найближчого відділення «Нової пошти». Там посилка може безкоштовно зберігатися протягом семи днів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поштомат #Новоград
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...