Опитування: За яку політичну партію ви б проголосували на місцевих виборах 2020 року

Місцеві вибори 2020, Ірина Сукач
Місцеві вибори 2020

На сайті Новограда-Волинського 04141.com.ua у рубриці "Голос міста", у період часу з 28 вересня 2020 року по 01 жовтня 2020 року проводитиметься опитування, з метою визначення рейтингу зареєстрованих у Новоград-Волинській міській територіальній виборчій комісії політичних партій від яких включені до єдиного виборчого списку кандидати в депутати до Новоград-Волинської міської ради.

Із повним переліком політичних партій включених до єдиного виборчого списку та кандидатів від них можна ознайомитися ТУТ.

Відвідувачам сайту задане запитання:

За представників якої політичної партії із перелічених нижче ви готові б проголосувати на місцевих виборах 2020 року, якби вони відбувалися сьогодні?

та представлені зареєстровані у Новоград-Волинській міській територіальній виборчій комісії політичні партії, за яких є можливість проголосувати на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Примітка:  Опитування не є соціологічним, а виражає думку відвідувачів сайту, аудиторія яких поширюється на межі міста Новограда-Волинського та району. Редакція сайту 04141.com.ua, не мала змоги жодним чином впливати на результати опитування, сайт входить в міжнародну мережу сайтів CitySites, в адміністративну зону сайту вбудований сервіс "Голос Міста", втручання в який на місцевому рівні повністю виключається.

Вибори 2020
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
10.5 дуже добре
(8 оцінок)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
2 людини рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі