Танком не проїдеш: Жителі будинку по вулиці Пушкіна про благоустрій їх дому

Танком не проїдеш: Жителі будинку по вулиці Пушкіна про благоустрій їх дому, Ірина Сукач

Не все в порядку в нашому домі. Перед місцевими виборами кожен з потенційних кандидатів у депутати в місцеву раду хоче сподобатися виборцю. Це твердження справедливе для тих хто вперше вирішив спробувати свої сили. Але той хто вже устиг попрацювати на благо громади має, як мінімум показати свої досягнення протягом каденції.

Танком не проїдеш: Жителі будинку по вулиці Пушкіна про благоустрій їх дому, фото-1 Танком не проїдеш: Жителі будинку по вулиці Пушкіна про благоустрій їх дому, фото-2 Танком не проїдеш: Жителі будинку по вулиці Пушкіна про благоустрій їх дому, фото-3 Танком не проїдеш: Жителі будинку по вулиці Пушкіна про благоустрій їх дому, фото-4 Танком не проїдеш: Жителі будинку по вулиці Пушкіна про благоустрій їх дому, фото-5 Танком не проїдеш: Жителі будинку по вулиці Пушкіна про благоустрій їх дому, фото-6 Танком не проїдеш: Жителі будинку по вулиці Пушкіна про благоустрій їх дому, фото-7


Пішов дощ. І жителі злощасного будинку по вулиці Пушкіна 14 в місті Новограді-Волинському у розпачі скаржаться представнику відділу благоустрою, яким у дворі цього будинку ніколи і не пахло. Неодноразові заяви та скарги до органів місцевої влади залишаються поза увагою, а проблема не вирішується роками. Свого депутата люди навіть не знають, своєю появою він, мабуть порадує присутніх перед виборами.

влада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі