• Головна
  • Зі швидкістю 200 км на годину "Слуги народу" зареєстрували своїх кандидатів у Новоград-Волинському районі
14:16, 30 вересня 2020 р.

Зі швидкістю 200 км на годину "Слуги народу" зареєстрували своїх кандидатів у Новоград-Волинському районі

Вибори 2020

Вибори 2020

Процес місцевих виборів 2020 року пройшов свій черговий етап, а саме подання документів для реєстрації кандидатів. І лише одна з політичних сил "вдарила обличчям у багнюку", створила своєю некомпетентністю проблеми собі та членам територіальної виборчої комісії. 

Напередодні до Новоград-Волинської районної територіальної виборчої комісії Житомирської області представниками «Слуги народу» були подані документи. При детальному ознайомлені з ними було виявлено, що у списках були виявлені грубі порушення виборчого законодавства, на підставі яких взагалі можна було не приймати документи. "Слугам" дали можливість виправитися, але кожен з них це зрозумів по своєму…

Вчора, 29 вересня 2020 року о 21 годині розпочалося позачергове засідання Новоград-Волинської районної територіальної виборчої комісії Житомирської області, на якій приймалося рішення про реєстрацію кандидатів, саме від "Слуг народу". Вони мали підвести новий пакет документів з виправленням. Члени комісії, які вже втомилися годинами чекати на документи, прийняли ряд неоднозначних рішень, які не піддаються логіці. То не реєструємо кандидатів, то реєструємо, то чекаємо документи то ні. Представники комісії теж були в розгубленості, якщо реєструємо, то по якім документам. Де оригінали? По сканкопіях чи що? Представники "Слуг народу" запевнили присутніх, що з численними порушеннями правил дорожнього руху їх представник на швидкості 200 км на годину везе з Києва до Новограда-Волинського вказані документи. Один з членів комісії, на емоціях, які вирували у залі, проговорилася, що представники слуг пропонували підробити пакет документів, приклавши виправлені аркуші. Але вони на підлог виборчих документів не пішли. Крім цього, у зв'язку з неподанням передбаченого чинним законодавством України пакету документів було виключено зі списків 11 кандидатів від цієї політичної сили.

«Якщо порушу закон, то піду у відставку сам» - Володимир Зеленський.

Ми ще й досі не розуміємо. Це він про себе чи про усю команду?

Піддавати сумнівам та законності прийнятті комісією рішення ми не беремося, на це є уповноважені суб’єкти виборчого права від інших політичних сил. Якщо вони вважають що таку "ведмежу послугу" зробили б і для їх політичної сили, то все ОК. Якщо ні, то ваш шлях по вирішенню ситуації у судовій площині.

P.S.: Для охочих посперечатися з викладеними фактами, увесь процес зафіксовано технічними засобами. ;)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вибори 2020
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...