• Головна
  • Стали відомі номера партій у бюлетенях на виборах до Новоград-Волинської міської ради
16:46, 1 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Стали відомі номера партій у бюлетенях на виборах до Новоград-Волинської міської ради

Стали відомі номера партій у бюлетенях на виборах до Новоград-Волинської міської ради

30 вересня 2020 року на засіданні комісії Новоград-Волинської міської ТВК було проведено жеребкування щодо визначення номерів організацій політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені з виборів депутатів Новоград-Волинської міської ради.

На засіданні були присутні представники всіх організацій політичних партій, від яких зареєстровані кандидати в депутати Новоград-Волинської міської ради на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Відповідно до чинного законодавства жеребкування проведено в два етапи, в ході яких визначено номери, за якими організації політичних партій будуть розміщені у виборчому бюлетені з виборів депутатів Новоград-Волинської міської ради:

Номер організації
політичної партії, за яким її
назварозміщується увиборчому бюлетені
з виборів депутатів ради

Назва організації політичної партії

1

Житомирська обласна  організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

2

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА  ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЗА МАЙБУТНЄ»

3

Житомирська обласна  організація політичної партії  «Ліва опозиція»

4

Житомирська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»

5

Житомирська обласна територіальна організація Політичної Партії  «Голос»

6

Житомирська обласна  організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

7

Житомирська територіальна організація Політична партія «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

8

Житомирська обласна  організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

9

Житомирська обласна  організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»

10

Новоград-Волинська міська партійна організація  Народна Партія

11

Житомирська обласна  організація Політичної партії  «Радикальна партія Олега Ляшка»

12

Житомирська обласна  організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

13

Житомирська Обласна  організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «СЛУГА НАРОДУ»

Як повідомляє сайт 20 хвилин, мало хто любить числа 13 та 666. З ними пов’язано безліч страхів та упереджень. В більшості випадків, люди розуміють їх безпідставність. Але вдіяти нічого не можуть. І за звичкою очікують біди, зіткнувшись із цими “страшними” числами. У XIX столітті вірили, що коли за столом збирається 13 людей, то один із них протягом року неодмінно помре. Існувала навіть професія “чотирнадцятого гостя”, якого запрошували до столу, аби уникнути нещастя. А мешканці містечка Рівс (Луізіанна, США) виганяли диявола з телефону - більше 40 років вони жили в паніці через телефонний код “666”, присвоєний їхньому місту. Не зрозуміти нам і азіатів - вони бояться числа 4. Ці фобії  називаються так: гексакосіойгексеконтагексафобія, тріскаідекафобія, параскаведекатріафобія, тетрафобія... Страшно читати й вимовляти. Схоже на якусь небезпечну заразу чи рідкісне захворювання. А розшифровуються вони так: страх числа 666, 13, п’ятниці 13-го, і страх числа 4. Неприємні відчуття, пов’язані з цими числами, переживає кожна друга людина. Вінницький психолог Людмила Євсеєва говорить про незбагненність таких страхів: - У більшості випадків віру в те, що певні числа приносять нещастя, навіть фобіями назвати складно. Це більше схоже на упередження чи стереотипи. Людям доводиться щодня стикатися з проблемами, але якщо щось погане трапиться саме 13 числа, та ще й у п’ятницю, то сприймають це як належне.

Мовляв, інакше й бути не могло - сьогодні ж такий нещасливий день! Виникненню цих штучних страхів, як каже пані Людмила, сприяють як фільми, так і засоби масової інформації. В “страшилках” все погане завжди трапляється у п’ятницю, 13. Одразу ж на згадку приходить Булкаговська Аннушка, яка вже розлила олію на трамвайну колію.  А того, хто живе в будинку під номером 666, все життя спіткають нещастя та переслідують злі сили. Тому люди й сприймають це так емоційно. Та окрім емоцій тут більше нічого й немає. - Взагалі, люди рідко коли думають про причини того, що з ними відбувається. Вони не хочуть брати на себе відповідальність за свої вчинки чи рішення, тому й шукають винуватих. Виправдовування можуть бути найрізноманітніші: це не я, це парад планет, магнітні бурі, нещасливі числа.

Так набагато зручніше замаскуватись, втекти від проблеми. - Людям, які очікують чогось поганого в конкретний день конкретного числа, я б порадила вести щоденник. Відзначати протягом місяця дні та числа, коли в їхньому житті відбувається щось радісне. І тоді можна буде побачити, що приємного набагато більше, ніж поганого. Можна “переробити” числа під себе: 13, 6, 4, 7 чи 9 вважати своїми щасливими. Як світ 06.06.06 “відзначав” Шостого червня 2006 року весь світ чекав з острахом. Люди, навіть далекі від релігії, очікували масштабних катаклізмів чи параду злих сил. Між тим, небо не впало на землю і вулиці не заполонили зомбі. Та й звичайні люди теж нікуди не зникли. А дехто спритний примудрився навіть використати “цікаву” дату у власних інтересах. 06.06.2006 відбулася кінопрем’єра трилера “Омен 666”. Фільм розповідає про народження антихриста, і багато релігійно налаштованих громадських діячів у всьому світі різко засудили режисера за те, що трилер вийшов саме у цей день.

У Голландії Всесвітня організація християн-євангелістів закликала світову спільноту активно молитися впродовж усього дня, аби не допустити “торжества злих сил”. Члени Церкви Сатани, офіційно зареєстрованої в США та деяких інших країнах, влаштували в цей день святкування 40-річчя з дня заснування своєї організації. Виправдовували це тим, що просто хотіли посміятися над дурними забобонами.   Звідки пішло Число звіра у згадується Біблії неодноразово. У Новому Завіті, в книзі одкровень Іоанна  Богослова написано: “Тут мудрість. Хто має розум, нехай порахує число звіра, бо число це людське; число його шістсот шістдесят шість”. У Старому Завіті найвідоміша згадка про три шістки пов’язана з царем Соломоном: «У золоті, яке приходило Соломону в один рік, шість сотень шістдесят і шість талантів золотих» (3.Цар.10: 14). Існує безліч різних тлумачень. Ніби число звіра - символ мамони, царства земної слави, багатства, що не від Бога, а від диявола. “Число людське” - це людські гріхи і недосконалості.

Богослови і філософи намагалися розгадати ім’я антихриста, зашифроване у трьох шістках, і в кожний певний час ним називали то Нерона, то Доміціана, а згодом - Наполеона. Китайці панічно бояться числа 4, а 6 вважають щасливим Якщо у європейських країнах уникають числа 13, то мешканці Східної Азії страждають на тетрафобію. Вони бояться числа … 4. Причина виникнення такої незвичайної фобії полягає у вимові китайського ієрогліфа, що позначає “чотири”: “си”. Вимовляється цей ієрогліф майже так само, як слово “смерть”. Цей страх настільки поширений у Китаї, Японії та Кореї, що в лікарнях та всіх державних установах поверхів, які закінчуються на “4”, просто не існує. Уникають вони і 13-го поверху, але як данину моді на страх перед цим числом у Європі. Замовчування числа «чотири» прийнято і в сімейному колі, особливо коли нездужає один із родичів. Номери мобільніх телефонів, які закінчуються на “4” або ж мають багато четвірок, в операторів мобільного зв’язку можна придбати із значною знижкою. Компанія Nokia навіть не використовує цифру 4 для назв моделей тих телефонів, які поставляються на азіатський ринок.

Ставлення азіатів до числівників у народі взагалі визначається за словом-омонімом: 1 (один) вимовляється як "честь, виграш"; 2 (два) - як "легко"; 3 (три) - як "ріст"; 4 (чотири) - як "смерть"; 5 (п’ять) - як "ніщо"; 6 (шість) - як "багатство"; 7 (сім) - як "гарантовано"; 8 (вісім) - як "процвітання"; 9 (дев’ять) - як "довголіття". А згідно з традиційною китайською нумерологією, цифра 6 є символом сім’ї та сімейного вогнища. Тому 6 червня 2006 року, коли світ завмер в очікуванні появи всілякої нечисті та різних нещасть (06.06.06), китайці активно… одружувалися. В цей день лише в Сінгапурі було зареєстровано втричі більше шлюбів, ніж зазвичай.

Числа 13 уникають в усьому світі Люди в усьому світі вірять у забобони, пов’язані з числом 13 і тими неприємностями, які воно приносить. У багатьох європейських країнах та в США у приміщеннях готелів та хмарочосів не існує 13-го поверху. За 12-м відразу ж починається 14-ий поверх. Або ж 12-ий розділяють на 12-А і 12-Б.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...