Стали відомі номера партій у бюлетенях на виборах до Новоград-Волинської міської ради

Стали відомі номера партій у бюлетенях на виборах до Новоград-Волинської міської ради, Ірина Сукач

30 вересня 2020 року на засіданні комісії Новоград-Волинської міської ТВК було проведено жеребкування щодо визначення номерів організацій політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені з виборів депутатів Новоград-Волинської міської ради.

На засіданні були присутні представники всіх організацій політичних партій, від яких зареєстровані кандидати в депутати Новоград-Волинської міської ради на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Відповідно до чинного законодавства жеребкування проведено в два етапи, в ході яких визначено номери, за якими організації політичних партій будуть розміщені у виборчому бюлетені з виборів депутатів Новоград-Волинської міської ради:

Номер організації
політичної партії, за яким її
назварозміщується увиборчому бюлетені
з виборів депутатів ради

Назва організації політичної партії

1

Житомирська обласна  організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

2

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА  ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЗА МАЙБУТНЄ»

3

Житомирська обласна  організація політичної партії  «Ліва опозиція»

4

Житомирська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»

5

Житомирська обласна територіальна організація Політичної Партії  «Голос»

6

Житомирська обласна  організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

7

Житомирська територіальна організація Політична партія «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

8

Житомирська обласна  організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

9

Житомирська обласна  організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»

10

Новоград-Волинська міська партійна організація  Народна Партія

11

Житомирська обласна  організація Політичної партії  «Радикальна партія Олега Ляшка»

12

Житомирська обласна  організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

13

Житомирська Обласна  організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «СЛУГА НАРОДУ»

Як повідомляє сайт 20 хвилин, мало хто любить числа 13 та 666. З ними пов’язано безліч страхів та упереджень. В більшості випадків, люди розуміють їх безпідставність. Але вдіяти нічого не можуть. І за звичкою очікують біди, зіткнувшись із цими “страшними” числами. У XIX столітті вірили, що коли за столом збирається 13 людей, то один із них протягом року неодмінно помре. Існувала навіть професія “чотирнадцятого гостя”, якого запрошували до столу, аби уникнути нещастя. А мешканці містечка Рівс (Луізіанна, США) виганяли диявола з телефону - більше 40 років вони жили в паніці через телефонний код “666”, присвоєний їхньому місту. Не зрозуміти нам і азіатів - вони бояться числа 4. Ці фобії  називаються так: гексакосіойгексеконтагексафобія, тріскаідекафобія, параскаведекатріафобія, тетрафобія... Страшно читати й вимовляти. Схоже на якусь небезпечну заразу чи рідкісне захворювання. А розшифровуються вони так: страх числа 666, 13, п’ятниці 13-го, і страх числа 4. Неприємні відчуття, пов’язані з цими числами, переживає кожна друга людина. Вінницький психолог Людмила Євсеєва говорить про незбагненність таких страхів: - У більшості випадків віру в те, що певні числа приносять нещастя, навіть фобіями назвати складно. Це більше схоже на упередження чи стереотипи. Людям доводиться щодня стикатися з проблемами, але якщо щось погане трапиться саме 13 числа, та ще й у п’ятницю, то сприймають це як належне.

Мовляв, інакше й бути не могло - сьогодні ж такий нещасливий день! Виникненню цих штучних страхів, як каже пані Людмила, сприяють як фільми, так і засоби масової інформації. В “страшилках” все погане завжди трапляється у п’ятницю, 13. Одразу ж на згадку приходить Булкаговська Аннушка, яка вже розлила олію на трамвайну колію.  А того, хто живе в будинку під номером 666, все життя спіткають нещастя та переслідують злі сили. Тому люди й сприймають це так емоційно. Та окрім емоцій тут більше нічого й немає. - Взагалі, люди рідко коли думають про причини того, що з ними відбувається. Вони не хочуть брати на себе відповідальність за свої вчинки чи рішення, тому й шукають винуватих. Виправдовування можуть бути найрізноманітніші: це не я, це парад планет, магнітні бурі, нещасливі числа.

Так набагато зручніше замаскуватись, втекти від проблеми. - Людям, які очікують чогось поганого в конкретний день конкретного числа, я б порадила вести щоденник. Відзначати протягом місяця дні та числа, коли в їхньому житті відбувається щось радісне. І тоді можна буде побачити, що приємного набагато більше, ніж поганого. Можна “переробити” числа під себе: 13, 6, 4, 7 чи 9 вважати своїми щасливими. Як світ 06.06.06 “відзначав” Шостого червня 2006 року весь світ чекав з острахом. Люди, навіть далекі від релігії, очікували масштабних катаклізмів чи параду злих сил. Між тим, небо не впало на землю і вулиці не заполонили зомбі. Та й звичайні люди теж нікуди не зникли. А дехто спритний примудрився навіть використати “цікаву” дату у власних інтересах. 06.06.2006 відбулася кінопрем’єра трилера “Омен 666”. Фільм розповідає про народження антихриста, і багато релігійно налаштованих громадських діячів у всьому світі різко засудили режисера за те, що трилер вийшов саме у цей день.

У Голландії Всесвітня організація християн-євангелістів закликала світову спільноту активно молитися впродовж усього дня, аби не допустити “торжества злих сил”. Члени Церкви Сатани, офіційно зареєстрованої в США та деяких інших країнах, влаштували в цей день святкування 40-річчя з дня заснування своєї організації. Виправдовували це тим, що просто хотіли посміятися над дурними забобонами.   Звідки пішло Число звіра у згадується Біблії неодноразово. У Новому Завіті, в книзі одкровень Іоанна  Богослова написано: “Тут мудрість. Хто має розум, нехай порахує число звіра, бо число це людське; число його шістсот шістдесят шість”. У Старому Завіті найвідоміша згадка про три шістки пов’язана з царем Соломоном: «У золоті, яке приходило Соломону в один рік, шість сотень шістдесят і шість талантів золотих» (3.Цар.10: 14). Існує безліч різних тлумачень. Ніби число звіра - символ мамони, царства земної слави, багатства, що не від Бога, а від диявола. “Число людське” - це людські гріхи і недосконалості.

Богослови і філософи намагалися розгадати ім’я антихриста, зашифроване у трьох шістках, і в кожний певний час ним називали то Нерона, то Доміціана, а згодом - Наполеона. Китайці панічно бояться числа 4, а 6 вважають щасливим Якщо у європейських країнах уникають числа 13, то мешканці Східної Азії страждають на тетрафобію. Вони бояться числа … 4. Причина виникнення такої незвичайної фобії полягає у вимові китайського ієрогліфа, що позначає “чотири”: “си”. Вимовляється цей ієрогліф майже так само, як слово “смерть”. Цей страх настільки поширений у Китаї, Японії та Кореї, що в лікарнях та всіх державних установах поверхів, які закінчуються на “4”, просто не існує. Уникають вони і 13-го поверху, але як данину моді на страх перед цим числом у Європі. Замовчування числа «чотири» прийнято і в сімейному колі, особливо коли нездужає один із родичів. Номери мобільніх телефонів, які закінчуються на “4” або ж мають багато четвірок, в операторів мобільного зв’язку можна придбати із значною знижкою. Компанія Nokia навіть не використовує цифру 4 для назв моделей тих телефонів, які поставляються на азіатський ринок.

Ставлення азіатів до числівників у народі взагалі визначається за словом-омонімом: 1 (один) вимовляється як "честь, виграш"; 2 (два) - як "легко"; 3 (три) - як "ріст"; 4 (чотири) - як "смерть"; 5 (п’ять) - як "ніщо"; 6 (шість) - як "багатство"; 7 (сім) - як "гарантовано"; 8 (вісім) - як "процвітання"; 9 (дев’ять) - як "довголіття". А згідно з традиційною китайською нумерологією, цифра 6 є символом сім’ї та сімейного вогнища. Тому 6 червня 2006 року, коли світ завмер в очікуванні появи всілякої нечисті та різних нещасть (06.06.06), китайці активно… одружувалися. В цей день лише в Сінгапурі було зареєстровано втричі більше шлюбів, ніж зазвичай.

Числа 13 уникають в усьому світі Люди в усьому світі вірять у забобони, пов’язані з числом 13 і тими неприємностями, які воно приносить. У багатьох європейських країнах та в США у приміщеннях готелів та хмарочосів не існує 13-го поверху. За 12-м відразу ж починається 14-ий поверх. Або ж 12-ий розділяють на 12-А і 12-Б.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Суспільство
В Україні оновили карантинні зони.  Міністерство охорони здоров'я поділило всі регіони України на чотири зони: зелену, жовту, помаранчеву та червону. У кожній зоні діють інші карантинні обмеження. 30 жовтня Кабмін оновив карантинні зони, вони набудуть чинності з 2 листопада. Деталі про нове карантинне зонування України розповів міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов у телеграмі. Рішення ухвалили на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техно...
Пригоди
30 жовтня о 04:32 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яній господарчій будівлі у м. Новоград-Волинський. По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця виклику полум’ям було охоплено усю будівлю. Власники використовували сарай ще і як гараж. Через легкозаймистість приміщення вогонь швидко поширювався ним. Силами бійців ДСНС пожежу ліквідовано упродовж години. Необхідно було здійснити 2 підвози води. Рятувальники зосередил...
Новини компаній
Технології постійно розвиваються, вони роблять наше життя комфортніше, безпечніше і цікавіше. Медицина також не стоїть на місці. Сучасний безконтактний термометр для вимірювання температури - це пристрій, який в недалекому майбутньому замінить всі ртутні і електронні термометри в кожній родині. Чому ртутні та електронні термометри відходять у минуле? Ртутні моделі йдуть в минуле з кількох причин: незручність вимірювання, треба довго чекати на результат, а...
Суспільство
Щодо стану захворюваності на коронавірус в Новоград-Волинській міській ОТГ 30 жовтня 2020 року розповіла Наталія Корпач - завідувачка Новоград-Волинським міжрайонним відділом лабораторних досліджень державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».  За минулу добу серед жителів міста та району лабораторно підтверджено 11 нових випадків захворювання на COVID-19.  На стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КНП «Новоград-Вол...
Суспільство
Всеукраїнська громадська організація «Авто Євро Сила» (ВО ГО «АЄС») — створена у вересні 2016 року, заради досягнення доступного розмитнення для кожного українця, а також захисту власників автомобілів на європейських номерах від неправомірних дій митниці та поліціі. Авто Євро Сила, яка відстоює інтереси власників таких авто, оцінює кількість ще нерозмитнених авто у 1-1,5 млн. ДФС у травні звітувала про 750 000 таких авто, з них 500 000 – з порушеннями митн...
Суспільство
Міністерство інфраструктури, Укравтодор, Світовий банк і Міжнародна фінансова корпорація в Україні 29 жовтня презентували Першу програму державно-приватного партнерства у дорожній галузі: 6 ділянок доріг загальною протяжністю 1500 км, які були відібрані для потенційних пілотних проєктів ДПП, будуть реалізовані в рамках цієї Програми на першому етапі. Про це 29 жовтня інформує пресслужба Мінінфраструктури. «Модель, запропонована Першою програмою ДПП у дорож...
Суспільство
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області спостерігається стабільно високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію. Як повідомив в.о. директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 30.10.2020 (за минулу добу – 29 жовтня) зареєстровано 348 нових лабораторно підтверджених випадків. Всього випадків (з наростаючим підсумком) – 13866. Одужало...
Суспільство
У Новограді мати лишила доньку в пологовому будинку через ваду серця: що тепер з малечею. Лікарі вже успішно прооперували дівчинку. У Новограді-Волинському у пологовому будинку батьки лишили дівчинку, бо вона народилася зі складним пороком серця.  Про це 28 жовтня йдеться у сюжеті ТСН.19:30. Дівчинка з'явилась на світ разом із братом ще 3 березня. Він був здоровий, тож його батьки собі лишили. Дівча ж зі складним пороком серця виявилась непотрібною. Сердце...
Суспільство
Хеловін або Відьомська ніч — сучасне свято, яке походить від старовинного кельтського. Святкується в ніч проти 1 листопада. Після прийняття християнства його святкували як «надвечір'я Дня всіх святих». Містичне та таємниче свято Хеловіну стає популярним і в Україні. Вивчення англійської мови – не лише корисно, але й весело та цікаво. Про це добре знають слухачі курсів іноземних мов компанії “Legans”. Вивчаючи англійську мову діти не тільки здобувають нові...