• Головна
  • «Гучна справа» розкрила нові деталі вбивства бібліотекарки на Новоград-Волинщині
12:34, 2 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

«Гучна справа» розкрила нові деталі вбивства бібліотекарки на Новоград-Волинщині

«Гучна справа» розкрила нові деталі вбивства бібліотекарки на Новоград-Волинщині

У п’ятницю, 2 жовтня, о 20:10 в новому випуску проєкту журналістських розслідувань «Гучна справа» з ведучим Тимуром Аслановим на каналі «Україна» проведуть розслідування резонансного вбивства бібліотекарки на Житомирщині та розкриють правду про маніяка, який тримає у страху всіх місцевих.

Село Ярунь, що на Житомирщині в паніці. За вісім місяців три напади на жінок. Місцеві кажуть - тут завівся маніяк. Його остання жертва - бібліотекарка Юлія. Її знайшли задушеною просто посеред вулиці, коли вона поверталася додому з кафе «777». Мешканці Яруня підозрюють трьох чоловіків. 

Вперше в село, де живе маніяк, приїхав експерт, який за поведінкою може визначити потяг до вбивства. Команда проєкту перевірила кожного з трьох підозрюваних і дізналась, хто з них має збочені здібності і хто міг убити місцеву бібліотекарку. 

Чому вбили Юлію? Де в селі може ховатися справжній маніяк? І чому під час розслідування довелося екстрено викликати поліцію? Відповіді на ці та інші питання глядачі дізнаються в новому випуску програми «Гучна справа» на каналі «Україна».

«Гучна справа» якраз про те, чого люди не бачили і не бачать. Це програма журналістських розслідувань, в якій ми разом з нашою командою аналізуємо конкретні справи і кримінальні схеми, вказуємо на слабкі місця офіційних версій кримінальних справ, руйнуємо міфи, які утворилися навколо них, знаходимо нові факти і свідчення. Завдяки цій програмі люди матимуть шанс не потрапити в пастку, не стати жертвою злочинців», - прокоментував ведучий програми Тимур Асланов.

«Гучна справа» - це публіцистична програма журналістських розслідувань на каналі «Україна», в якій аналізують конкретні справи та кримінальні схеми. Ведучий Тимур Асланов та журналісти проєкту вказують на слабкі місця офіційних версій кримінальних справ, руйнують міфи, що утворилися навколо них, знаходять нові факти та свідчення, вибудовують експертні версії.  

«Гучна справа» - розслідуємо заради справедливості!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вбивство
2,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Аноним
3 жовтня 2020 р., 09:58
Это всё наигранно, все знают кто это сделал, чтобы откупитьмя скидывают на каких-то безобидных пацанов
яя
3 жовтня 2020 р., 15:47
Зробили з цього -шоу.ще пригласіть битва екстрасенсів і буде все окей.
Анон
6 жовтня 2020 р., 10:10
Чого в инете нема цього випуску?  Де можно подивились?
Аноним
7 жовтня 2020 р., 21:55
С каких пор на 0.15 га. Становятся "заможнI ми фермерам на картошке" раскажителей как кто?
Оголошення
live comments feed...