• Головна
  • Декілька кроків до ефективного підбору персоналу в ІТ
Новини компаній
13:50, 3 жовтня 2020 р.

Декілька кроків до ефективного підбору персоналу в ІТ

Новини компаній

Що очікує галузь - це повинен бути ІТ менеджер, чи програміст? Щоб відповісти на це запитання, курси рекрутингудопоможуть розширити ваші знання і стати діловим партнером організації та партнером по підбору кандидатів.

Ми представляємо кроки, які слід зробити для кращого розуміння вимог роботодавців в галузі інформаційних технологій та ефективнішого проведення процесів підбору персоналу. Одного лише позначення позицій у резюме кандидата - відповідно до змісту оголошення про роботу - однозначно недостатньо!

Ознайомлення з ІТ галуззю та оновлення знань

Для спеціаліста з персоналу, який за освітою є економістом, управління людськими ресурсами, соціології чи психології, підбір персоналу в галузі ІТ вимагає набуття знань та вивчення базових, елементарних понять. І чим більше зацікавлення, заглиблення у обрану сферу, тим краще. Важливо також бути в курсі та стежити за тенденціями, оскільки ІТ галузь, напевно, як жодна інша, змінюється дуже динамічно. Тому варто читати професійні публікації, які ведуть програмісти, а також брати участь у галузевих заходах, зустрічах тематичних груп та конференціях. Це можливість ближче познайомитись із фахівцями в цій галузі, поспілкуватися з ними та почути про їх діяльність, цілі, мотивацію та інтереси.

Перевірка списку ділових очікувань

Переглядаючи профілі кандидатів на галузевих та соціальних порталах, безумовно, варто дотримуватися відкритості та пам’ятати, що перелік вимог часом справді є списком бажань, не завжди реалістичним.

Перш за все, рекрутер повинен розуміти інформацію про кандидатів, посаду та сферу обов'язків, а при необхідності - поговорити з менеджером і переконати його піти на компроміс, коли вдалося знайти кандидата, який не мав усіх навичок зі списку, але використовував подібні інструменти, прагне вчитися і виділяється чимось, що може відповідати команді та культурі компанії, що не було включено до списку.

Перш ніж переходити до підбору персоналу, ви повинні зрозуміти очікування менеджера та проект, для якого ви наймаєте персонал. Тому вам завжди слід добре підготуватися до розмови з ІТ менеджером. Йдеться не лише про знайомство з профілем кандидата, а й про розуміння ролі програміста в команді. Потрібно зрозуміти, для чого будуть використовуватися технології в даному проекті та рівень знань, який очікує менеджер. Часто перелік технічних очікувань дуже довгий, і зрештою виявляється, що лише декілька з них фактично використовуються в проекті, а решта мало корисні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...