![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
20:59, 5 жовтня 2020 р.
Надійне джерело
"Нашу команду веде комбриг легендарної 30-ї омбр полковник Іван Гараз" - Софія Федина у Новограді-Волинському
!["Нашу команду веде комбриг легендарної 30-ї омбр полковник Іван Гар... "Нашу команду веде комбриг легендарної 30-ї омбр полковник Іван Гараз" - Софія Федина у Новограді-Волинському](/dist-assets/images/cap.jpg)
Роман Седлецький йде на вибори міського голови разом з сильною командою від партії «Європейська Солідарність», щоб зробити місто Новоград-Волинський справжнім європейським місто. У цьому переконана народна депутатка від партії «Європейська Солідарність» Софія Федина, яка сьогодні, 5 жовтня 2020 року, відвідала Новоград-Волинський.
«Нашу команду веде комбриг легендарної 30 омбр - полковник Іван Гараз. Ми єдині в пориві захистити здобутки попередніх років і децентралізації зокрема. Ми єдині, чия команда, як в парламенті, так і на місцях може і вміє реалізовувати інтереси громади" - сказала з Софія Федина під час зустрічі з однопартійцями.
Пані Федина відвідала одні з кращих підприємств міста Новограда-Волинського: меблеву фабрику "Garant" та ТОВ фірма «Новофарм-Біосинтез» - відомого виробника виготовлення високоякісних інфузійних та ін’єкційних розчинів, де ознайомилася з процесом виробництва та провела зустрічі з колективами підприємств.
Спілкуючись з людьми народна обраниця зазначила, що "Європейська Солідарність" єдина політична сила, хто яка стоїть на сторожі української державності.
Вона також закликала новоград-волинців обов'язково іти голосувати на місцевих виборах 25 жовтня, адже на цих виборах кожен конкретно у себе на місці має можливість особисто вплинути на власне майбутнє і обрати людей, які здатні зробити місто комфортним для людей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
12:07, 13 липня
10:16, 25 липня
live comments feed...