• Головна
  • Де завтра в Новограді не буде води (АДРЕСИ)
09:34, 6 жовтня 2020 р.

Де завтра в Новограді не буде води (АДРЕСИ)

Де завтра в Новограді не буде води (АДРЕСИ)

Завтра, 07 жовтня 2020 року, за деякими адресами у місті Новограді-Волинському буде відсутнє водопостачання.

Про це повідомляє адміністрація КП НВМР "ВУВКГ".

У зв'язку з ремонтними роботами на підвищувальній насосній станції (ПНС) по вулиці Рибалка. Води не буде по вулицям Леваневського,  Рибалка та Толубка. З 09.00 год. до 17.00 год. - 07.10.2020 року, тимчасово буде припинено централізоване водопостачання вищевказаних вулиць. Водопостачання буде відновлено відразу після виконання ремонтних робіт" - йдеться в повідомленні водоканалу.

Також Комунальне підприємство Новоград – Волинської міської ради "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" доводить до відома.

15 жовтня 2020 року з 09:00 год. до 17:00 год. Новоград-Волинським РЕМ будуть проводитись ремонтні роботи у ТП-5 (основне виробництво, вул. Водопровідна, 49), в зв’язку з чим водопостачання в місто буде подаватися з пониженим тиском.

Водопостачання міста з пониженим тиском зумовлене тим, що насосна станція 2-го підйому не в змозі забезпечити подачу питної води в місто в повному обсязі із достатнім тиском.

Вода з достатнім тиском почне подаватися після закінчення ремонтних робіт Новоград-Волинський РЕМ та запуску основного виробництва.

В період запуску основного виробництва можливе тимчасове погіршення якості води: забарвлення води окисом заліза (іржею), що змивається з внутрішніх стінок трубопроводів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Вася
6 жовтня 2020 р., 17:50
Що трапилось? Це вибори вплинули чи в.о. голови? Водоканал ремонтує мережі.
Оголошення
live comments feed...