• Головна
  • Оксана Гвозденко: Іду на вибори. Хочу відстоювати право на гідне майбутнє нашої громади
14:26, 7 жовтня 2020 р.

Оксана Гвозденко: Іду на вибори. Хочу відстоювати право на гідне майбутнє нашої громади

Це рішення далося мені непросто. Головним завжди було - турбота про людей. Цим жила і будучи вихователем школи-інтернату, і заступником директора школи, і заступником міського голови. Цим живу й донині.

Протягом останніх п’яти років займалася питаннями освіти, соціального захисту населення, культури, спорту, сім’ї та молоді. Під моїм керівництвом відбулися значні позитивні зміни у цих сферах, реалізовано ряд серйозних проектів.

Одночасно я бачу і слабкі сторони в організації життєдіяльності громади. Занурення у практично всі сторони життя рідного міста показали мені нові шляхи вирішення його проблем, нові підходи до викликів часу.

Постало питання: відійти пасивно у сторону чи стати на шлях активних дій заради добробуту й благополуччя громади. Як людина з активною життєвою позицією, обрала друге.

Чому не сама, чому саме з цією командою? Зрозуміло, що будь-які рішення приймаються колективно. Тож надзвичайно важливим є у роботі очільника громади об’єднати довкола себе однодумців, організувати їх та йти в одному напрямі. Саме тому, вникнувши у суть програми дій партії «ЗА МАЙБУТНЄ», погодилася очолити міський осередок цієї політсили.

Хто ж вони – люди, з ким пліч-о-пліч збираюся працювати на розвиток нашої громади?

Можу сміливо стверджувати: до влади приходять справжні професіонали. Це об’єднання досвідчених порядних людей, котрі в політиці були мало, але реально можуть та вміють працювати і найголовніше - хочуть. Нині вони готові стати на служіння інтересам громади.

Народна мудрість гласить, що один у полі не воїн. Я – не одна: зі мною команда однодумців, з якою не можна не рахуватися, професіоналізм якої не викликає сумнівів, і разом ми – «ЗА МАЙБУТНЄ»!

Бачу життя нашого міста, його околиць під іншим кутом, аніж мої колеги-чоловіки. Бо я – жінка. Покликана прадавнім законом бути берегинею домашнього вогнища з усіма непростими обов’язками жіноцтва, материнства, господарництва. Насьогодні рамки поняття обов’язків Берегині-матері значно ширші – вони вже давно сягнули за межі стін хати, подвір’я і ставлять нові виклики перед так званими «жіночими» правами. Я умію розпалити інтерес до цікавої ідеї, проекту або ж, навпаки, остудити занадто гарячі емоції розважливим словом; вмію знайти оптимальне застосування ресурсам і вберегти від нерозсудливого рішення щодо їх використання – власне, як і належить саме жінці-берегині.

Я – мати. Тому саме з цієї точки зору здатна вникнути і в долі обділених щастям дітей, і заглибитися в деталі виживання соціально незахищених родин.
Я, на превелике щастя, донька – та саме це дає мені наймудріші уроки розуміння літніх мешканців нашої громади, людей з обмеженими можливостями, які нерідко повністю залежать від нашої з вами турботи, потребують нашого з вами захисту й піклування.

Я – господиня. І не лише у своєму обійсті. І саме оця жіноча небайдужість також спонукала мене ставати до участі у виборах.

Щодня, в силу робочих обов’язків, перебуваючи в різних куточках нашої громади, спостерігаю життя і її центру, й околиць – а це означає, що здатна бачити як безлад, так і ошатно прибрані території. Побачене ретельно аналізую й прагну втілити кращі зразки господарювання у життя нашої громади.

І ще. Я поважаю фізичну силу чоловіків як ознаку їхньої мужності – та без жіночої гнучкості вона втрачає в позиціях.

Схиляю голову перед чоловічою цілеспрямованістю – але ж саме жіноча підтримка торує чоловікам прямий шлях до мети.

Не погоджуюся з недооцінкою жіночих можливостей.

Адже самою природою в жінці закладені висока працездатність, терпіння, витримка, вміння тримати удари долі – й саме тому жінка має всі підстави на рівнозначні позиції як у родині, як у професії, так і в політиці.

Моя внутрішня зібраність, уміння приймати чіткі рішення, ставити конкретні завдання і контролювати їх неухильне виконання – це не лише особистісні якості. Цього мене навчила професія. Саме учитель, освітянин, педагог має надзвичайно високий рівень самоорганізації й володіє гарними організаторськими здібностями – тому мені вдається грамотно організовувати роботу моєї команди.

Тому, позиціонуючи себе у передвиборчій кампанії, ще й як учитель, хочу акцетувати увагу на месенджі:

там, де працює педагог – працює порядок, система й чітка колективна робота, спрямовані на досягнення конкретних цілей!

Отож, перед вами – лідер команди професіоналів, котра переймається проблемами громади і готова прикласти максимум зусиль, щобвивести її на якісно новий рівень життя.

Перед вами – жінка, котрій небайдуже, яким буде ЗАВТРА у її великій родині-громаді.

Перед вами – педагог, готовий найкращі зерна свого досвіду вкласти у добробут громади.

Перед вами – фахівець, що має результативний досвід роботи в органах місцевого самоврядування і наразі служить вірою і правдою громаді міста.
Переконана: разом ми зможемо!

Разом ми заможемо!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
2,0
Високі оцінки користувачів за Корисність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...