Високоякісні захисні костюми для медиків почали виготовляти в Україні

Високоякісні захисні костюми для медиків почали виготовляти в Україні , Ірина Сукач

В Україні запустили виробництво захисних медичних костюмів, які відповідають найвищим стандартам.

Про це повідомила Марина Порошенко, яка побувала на виробництві, пише сайт "Європейської Солідарності". Найновіше обладнання підприємство закупило завдяки кредиту Міжнародного інвестиційного банку та підтримці Фонду Порошенка.

Як повідомила Марина Порошенко, компанія "Рошен" вже оплатила виготовлення 27 тисяч таких костюмів, які будуть доставлені в лікарні Києва та інших українських міст. Вартість українських костюмів практично вдвічі менша від іноземних аналогів, а потреба в них постійно зростає – зазначила Порошенко.

"Сьогодні ми забираємо частину костюмів для лікарень Києва, Чернігова. І хочемо сказати всім медикам – ми поруч з вами у боротьбі з катастрофічною епідемією", – наголошує Марина Порошенко.

Високоякісні захисні костюми для медиків почали виготовляти в Україні, - Марина Порошенко 02Високоякісні захисні костюми для медиків почали виготовляти в Україні, - Марина Порошенко 03Високоякісні захисні костюми для медиків почали виготовляти в Україні, - Марина Порошенко 04Високоякісні захисні костюми для медиків почали виготовляти в Україні, - Марина Порошенко 05Високоякісні захисні костюми для медиків почали виготовляти в Україні, - Марина Порошенко 06Високоякісні захисні костюми для медиків почали виготовляти в Україні, - Марина Порошенко 07Високоякісні захисні костюми для медиків почали виготовляти в Україні, - Марина Порошенко 08

Від початку пандемії Фонд Порошенка спільно з компанією Рошен і волонтерами закупили понад 130 тисяч захисних костюмів для медиків, 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і розхідники понад 50 апаратів ШВЛ, оплатили та відправили у регіони України понад 50 тисяч продуктових наборів для людей із вразливих категорій.

Допомогу отримали близько 200 медичних закладів. У Порошенка в 2020 році на боротьбу з пандемією коронавірусу вже витрачено більше ста мільйонів гривень.Джерело: https://censor.net/ua/p3223278

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
2 дуже погано
(1 оцінка)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі