![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
16:28, 11 жовтня 2020 р.
Турнір з дворового міні-футболу відбувся у Новограді-Волинському
![Турнір з дворового міні-футболу відбувся у Новограді-Волинському Турнір з дворового міні-футболу відбувся у Новограді-Волинському](/dist-assets/images/cap.jpg)
На одному з кращих футбольних майданчиків зі штучним покриттям Новограда-Волинського відбувся футбольний турнір дворових команд. Організував спортивний захід кандидат на посаду міського голови Новограда-Волинського від "Європейської солідарності" Седлецький Роман.
Кілька днів тому він запропонував хлопцям зі двору зібратися на турнір та визначити найсильнішу дворову команду міста. Юнаки підтримали ідею, і вже сьогодні зібралися вісім дворових команд міста.
Змагання проводились у трьох вікових групах. Але й найменші із запалом грали у футбол намагаючись довести, що їх команда найсильніша. На полі й поза полем вирували пристрасті, підтримати своїх дітей прийшли і батьки. Захід проводився із дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог, й подарував масу позитивних емоцій учасникам. Насамкінець, найкращим дворовим футбольним командам Роман Седлецький подарував призи — футбольні м'ячі, щоб хлопці й надалі могли займатися улюбленим видом спорту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:38, 24 липня
21
12:07, 13 липня
19:31, 24 липня
11
19:42, 24 липня
5
live comments feed...