• Головна
  • Сергій Жук: Разом з усіма мешканцями Ярунської громади ми здолаємо усі труднощі
10:38, 12 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Сергій Жук: Разом з усіма мешканцями Ярунської громади ми здолаємо усі труднощі

Сергій Жук: Разом з усіма мешканцями Ярунської громади ми здолаємо усі труднощі

Окрасою Новоград-Волинського району є села новоствореної Ярунської громади. Безсумнівно навіть мешканці Новограда-Волинського хоча б раз там були. В око пересічному гостю Яруня "міг впасти" його благоустрій. За відсутності достатньої кількості місць проведення дозвілля у місті, наші жителі приїжджають до Яруня, щоб провести час. Хтось до бані, хтось до кафе, бо ціни в порівнянні з Новоградом дійсно дивують. Багато новоград-волинців та жителів району навчалися у місцевому технікумі землевпорядкування, і зустріти молодих людей навіть з інших регіонів тут не дивина. Ось такий він Ярунь - "студентське селище", яке протягом десятка років очолював Сергій Жук.  За його каденції Ярунь дійсно став більш комфортним для життя його мешканців, а нещодавно - центром новоствореної Ярунської ОТГ.

Про свою діяльність на посаді голови Ярунської сільської ради та про плани на майбутнє 04141.com.ua розповів Сергій Жук.


Сергію Сергійовичу, як ви можете оцінити свою діяльність на посаді Ярунського сільського голови?

- Десять років моєї каденції на посаді голови сільської ради можу без сумнівів назвати продуктивними. Я не витрачав марно часу, дослухався до потреб громадян та працював, разом з тим покращуючи інфраструктуру не лише села Ярунь, а й Малого Молодькова, Гірок, Кудинович.

Під час процесу децентралізації Ярунська громада змінила свій статус та розширила свої межі?

- Так, у червні місяці цього року ми ухвалили рішення об'єднатися та створити нову ОТГ. Це буде непростий шлях, оскільки стоїть завдання зламати всю стару структуру і за короткий час створити нову.

У Вас є для цього необхідний досвід, з якими проблемами ви маєте справу?

- 3 2002 по 2010 pік я був депутатом Ярунської сільської ради двох скликань. 3 2010 року по теперішній час являюся чинним головою Ярунської сільської ради. За всі роки на посаді сільського голови і зараз продовжую вивчати законодавчу базу діяльності органів місцевого самоврядування, тому що вона змінюється щороку. Створення ОТГ потребує додаткових знань. 

- Ви вирішили балотуватися на посаду на посаду голови Ярунської ОТГ, які у Вас плани по розвитку громади у разі перемоги? 

- Ми з моєю командою завжди працювали іпродовжуватимемо працювати для людей за принципом - «не обіцяти, а робити». Я ніколи не афішую свою роботу в соціальних мережах, тому, що люди самі бачать, що було зроблено за роки моєї каденції. Кожен має свою думку і я покладаюсь на вашу розсудливість і розуміння. У разі мого обрання, разом з новим складом депутатів будемо розв'язувати проблеми всіх сіл, які ввійшли до територіальної громади.

- Що саме Ви плануєте зробити?

- Ми разом з командою однодумців плануємо забезпечити прозорість всіх рішень, ухвалених на сесії ОТГ, та рівність між селами, аби кожен із громадян мав доступ до отримання адміністративних послуг; створити комунальне господарство, в складі якого буде пожежне ДПО, ритуальні послуги, сервіс вивезення сміття, що, зокрема, передбачає облаштування сміттєзвалищ та інше. Це забезпечить надання послуг у всіх селах новоствореної громади; зробити ремонт доріг між селами Тернівка та Гірки (через польовий масив), дороги між селами Колодянка - Велика Горбаша, Мала Горбаша-Гірки, Ярунь  Жолобне, Коритище  Будище, що покращить шляхосполучення та доступ людей до центру громади; створити нове кладовище в селі Мала Горбаша; ініціювати ремонт та встановлення огорожі на кладовищі села Тернівка; провести роботи щодо вуличного освітлення в селах ОТГ; облаштувати зони відпочинку в селі Ярунь біля будинку культури та в селах ОТГ; встановити камери відеоспостереження у всіх населених пунктах новоствореної ОТГ, що сприятиме покращенню громадського порядку у цій місцевості; залучити інвесторів до розвитку цієї території; підтримувати освіту, культуру й медицину.

- Ви запланували зробити багато, чи вистачить у вас сил та засобів реалізувати задумане?

- Так, я впевнений, що ми зможемо зробити задумане. Я завжди сприймаю критику та прислухаюсь до порад і пропозицій простих людей, які дійсно розуміють, що і як потрібно зробити, для покращення життя у селі. У своїй роботі я опираюся завжди на їх підтримку, разом з усіма мешканцями громади ми здолаємо усі труднощі та вірю що досягнемо високих результатів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...