• 1-ше місце здобула команда новоград-волинців на Першості України з багатоповторного жиму
10:31, 14 жовтня 2020 р.

10 жовтня у місті Житомир відбулась Першість України з багатоповторного жиму. У змаганнях взяло участь 50 учасників зі всієї України, зокрема з міст: Луцьк, Одеса, Вінниця, Києва, Житомира, Кременчука та інших.

1-ше місце здобула команда новоград-волинців на Першості України з багатоповторного жиму, фото-1

Наше місто представляло чотири спортсмени, які вибороли нагороди у п’яти номінаціях, розповідає Вадим Омельчук - директор ДЮКФП.

Серед юнаків:

Легензов Артем друге місце у своїй категорії подолавши штангу вагою 35 кг 35 рази з результатом К.А. 21,8 бала;

Ілюченко Богдан друге місце у своїй категорії подолавши штангу вагою 55 кг 26 разів з результатом К.А. 15,6 балів;Громадецький Даниїл друге у своїй категорії місце подолавши штангу вагою 75 кг 18 разів з результатом К.А. 16,3 балів, виконавши 3 спортивний розряд;

Серед чоловіків Коростельов Дмирто зайняв друге місце у своїй категорії подолавши штангу вагою 55 кг 44 раза з результатом К.А. 32,6 балів, виконавши 1 спортивний розряд; А також зайняв перше місце у народному жимі, де потрібно вижати максимальну кількість разів штангу власної ваги з результатом 75 кг на 22 повтори.

За підсумками змагань, наша збірна здобула перше командне місце.