• Головна
  • "Місцева влада не може": САД бере на контроль "чижівську дорогу"
12:47, 15 жовтня 2020 р.

"Місцева влада не може": САД бере на контроль "чижівську дорогу"

"Місцева влада не може": САД бере на контроль "чижівську дорогу"

Служба автомобільний доріг у Житомирські області, інформує, що на час капітального ремонту мосту через річку Случ на шляху Р-49 Васьковичі – Шепетівка, км 92+351, що у селі Чижівка Новоград-Волинського району, об’їзд місцевого транспорту здійснюється дорогою місцевого значення. Шлях знаходиться на балансі місцевої влади та потребує ремонту.

Оскільки Чижівська ОТГ не в змозі самотужки забезпечити задовільний стан покриття об їзду, САД у Житомирській області пропонує свою допомогу заради безпеки водіїв. Завдяки спільним зусиллям буде проведено підсипку існуючої білощебеневої дороги. Також буде поновлено дорожні знаки, що повідомляють про об’їзд та ремонт штучної споруди.

Зазначимо, що об’їзд транзитним транспортом здійснюється автомобільними дорогами Т-06-13 Коростень - /М-07/ через Кожухівку, М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський та М-06 Київ – Чоп. Що є на контролі поліції.

Фінансування капітального ремонту мосту через річку Случ здійснюється за кошти державного бюджету в рамках Програми Президента «Велике будівництво». Строк виконання робіт – до кінця 2021 року.
Підрядник: «SP.Z O.O.Mast-Bud».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Володимир
15 жовтня 2020 р., 19:09
Поліція нічого не контролює!
владимир
15 жовтня 2020 р., 20:50
Вчера пришлось проехать по этой дороге. Сразу понял почему ее водители называют дорогой смерти.А как представлю что людям еще целые год по ней ездить - мурашки по коже.
Дачник
15 жовтня 2020 р., 21:09
Завдяки спільним зусиллям буде проведено підсипку існуючої білощебеневої дороги.- И хватит это на максимом на неделю, фуры и грузовики идут плотным строем и их тоже надо понять, какой крюк надо сделать допустим с Новограда в Городницу. Надо было делать нормальную дорогу, а затем строить мост. И строить мост больше года- это какой то маразм.Також буде поновлено дорожні знаки, що повідомляють про об’їзд та ремонт штучної споруди.-Там знаки есть или от слоя пыли которая стоит на дороги старые уже не отмыть?
Андрій
15 жовтня 2020 р., 21:41
Долбойоби ця влада про людей не думає дорогу треба було зробити а потім об’їзд придурки кончение інших слів немає шоб вони все життя їздили своїми мерсами по таких дорогах сволота продажна!!!!!!!!!
Роман
16 жовтня 2020 р., 14:29
Самі вибрали владу імпотентів,от і маєте
Останні новини
Оголошення
live comments feed...