![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
09:56, 19 жовтня 2020 р.
Ще одна смерть: Від коронавірусу померла жителька Новоград-Волинщини
![Ще одна смерть: Від коронавірусу померла жителька Новоград-Волинщини Ще одна смерть: Від коронавірусу померла жителька Новоград-Волинщини](/dist-assets/images/cap.jpg)
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів у Житомирській області спостерігається стабільно високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію та стрімко зростає кількість летальних випадків внаслідок захворювання на COVID-19. За минулу добу на Новоград-Волинщины зареєстровано 1 летальний випадок від коронавірусної інфекції. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, 18 жовтня померла 59-річна жінка, жителька Новоград-Волинського району. Пацієнтка захворіла 22 вересня, діагноз було підтверджено 27 вересня, перебувала у важкому стані.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
10:06, 19 липня
51
11:58, 19 липня
16:26, 22 липня
31
live comments feed...
Коментарі