• Головна
  • Володимир Литвин звернувся до земляків
19:05, 21 жовтня 2020 р.

Володимир Литвин звернувся до земляків

Володимир Литвин звернувся до земляків

Шановні земляки!

25 років я постійно поруч з Вами. Предметно і повсякденно переймався наданням допомоги. Жив проблемами кожного населеного пункту. Завжди підставляв плече усім, хто його потребував.

Школи, дитячі садки, лікарні, амбулаторії, ФАПи, будинки культури, клуби й храми, дороги та газифікація – немає жодної території і колективу, до яких не доторкнувся б увагою.

Добре знаю і розумію наскільки багато важить підтримка людей з твого середовища. Для мене шлях не був встелений трояндами. Тому кровно зацікавлений у подальшій участі в облаштуванні рідного краю, результативній допомозі землякам.

Тут – коріння мого роду і могили батьків. Тут моє серце.

Реальністю сьогодення є те, що в управлінні країною переважають ті, кому вона чужа, і ті, кого мало цікавить, чим живуть українці.

Отже, залишається організовуватись, формувати знаючу й відповідальну місцеву раду, рішуче братися за творення життя в громадах.

Для цього потрібно опертися на тих, хто вийшов з народу, досвідом і совістю зарекомендував свою закоріненість у нашу землю.

Саме такі кандидати в депутати представлені Народною Партією. Я – її лідер. Вони живуть і працюють серед Вас. Чимало доброго зробили, налаштовані й надалі робити все необхідне для змін на краще – у кожному селі, селищі, місті.

Пропоную і прошу, дорогі земляки, підтримати команду Народної Партії. Вона – з народу, відтак на совість служитиме Вам.

Я це гарантую. Разом ми зробимо необхідну корисну роботу для успіху громад і кожного їх жителя.

Завжди Ваш

Володимир ЛИТВИН

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...