• Головна
  • Роман Седлецький: Я бачу майбутнє своєї родини в затишному та комфортному Новограді-Волинську
13:40, 23 жовтня 2020 р.

Роман Седлецький: Я бачу майбутнє своєї родини в затишному та комфортному Новограді-Волинську

Роман Седлецький

Роман Седлецький

Виборчі перегони завершено! Висловлюю щиру подяку своїй команді за наполегливу працю та професіоналізм. Приємно здивований та вдячний людям, що повірили мені й долучились до моєї команди, під час того, як відвідував великі підприємства та зовсім невеличкі кав'ярні, коли спілкувався з людьми в міському транспорті та відвідував села, роздаючи візитівки з особистим номером телефону.

Просто не передати, та й і багатьом не потрібен той біль, що відчувають люди залишені сам на сам. А їх не один десяток... Я отримав сотні й сотні дзвінків зі своїх візитівок і відвідав не один десяток хворих людей, яким украй необхідна допомога. Я захворів і сам, лікуюся вдома, як і багато моїх земляків. За цей час було про що поміркувати. А саме про те, як змінилися мої погляди та думка виборців про мене. Я сповнений ще більше сил працювати, а головне мотивований для покращення умов проживання в місті. Я розумію, що хтось подумає про себе: «навіщо це йому?», адже я все маю. Так!... Я заможна людина, що бажає створити гідні умови для проживання в місті для всіх, де живу я і моя родина, де мої діти разом з вашими йдуть до школи неосвітленими вулицями, по дорогах з ямами та калюжами, де моя мама їде у своїх справах маленькім автобусом, де не можна проштовхнутися в час пік. Я йду в ту саму лікарню куди й Ви, й так само лікуюсь на самоізоляції.

Я бачу майбутнє своєї родини не за кордоном, не в великому місті, а в затишному та комфортному Новоград-Волинську. Якщо Ви розділяєте мої погляди, прошу прийти й підтримати мене, а потім долучитись і до команди, бо без Вашої допомоги буде втілювати поставлені цілі складніше! Не залишайтесь осторонь!

Роман Седлецький – кандидат на посаду міського голови Новограда-Волинського.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Роман Седлецький #Євросолідарність
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...