![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
15:26, 23 жовтня 2020 р.
Приміщення «Прозорого офісу» в Новограді готується до початку експлуатації
![Приміщення «Прозорого офісу» в Новограді готується до початку експл... Приміщення «Прозорого офісу» в Новограді готується до початку експлуатації](/dist-assets/images/cap.jpg)
23 жовтня 2020 року тимчасово виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко, за участі керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького, провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів та служб, які буде розміщено у Центрі надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» (вул. Шевченка,20) – єдиному просторі для надання соціальних та адміністративних послуг населенню. Повідомляє Оксана Талько - начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради.
Присутні оглянули хід підготовки до введення в експлуатацію приміщення «Прозорого офісу». Наразі завершується встановлення меблів, затим буде проведено налаштування комп’ютерної техніки, які отримано в рамках проєкту Міністерства соціальної політики України та «Світового Банку».
Нагадаємо, що на першому поверсі «Прозорого офісу» розташуються Центр надання адміністративних послуг міської ради, територіальні відділи головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області та міський центр соціальних служб. На другому поверсі – департамент праці та соціального захисту населення міської ради і служба у справах дітей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
19:31, 24 липня
11
live comments feed...