![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
12:42, 28 жовтня 2020 р.
У Новограді-Волинському вшанували пам’ять та подвиг воїнів-визволителів
![У Новограді-Волинському вшанували пам’ять та подвиг воїнів-визволит... У Новограді-Волинському вшанували пам’ять та подвиг воїнів-визволителів](/dist-assets/images/cap.jpg)
Щороку 28 жовтня українці вшановують величний подвиг визволителів української землі, висловлюють найщиріші слова вдячності людям, які вибороли право на життя і свободу нашого народу, врятували від нацизму народи європейського континенту.
Пам’ять тих, хто ціною власного життя наближав День визволення України від нацистських загарбників, вшанували у Новограді-Волинському. Представники міської влади та міської організації ветеранів поклали квіти до пам’ятників у сквері Слави як символ глибокої шани до захисників і визволителів України.
Присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв, які у ті полум’яні роки звільнили від окупантів рідну землю і багато європейських країн, та нинішніх воїнів України, які стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів Другої світової війни.
Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.
Відділ інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:38, 24 липня
21
12:07, 13 липня
19:31, 24 липня
11
19:42, 24 липня
5
live comments feed...