• Головна
  • Пора владу ставити у "стійло"!: Як новоград-волинцю записатися на акцію протесту за доступне розмитнення авто
10:49, 30 жовтня 2020 р.

Пора владу ставити у "стійло"!: Як новоград-волинцю записатися на акцію протесту за доступне розмитнення авто

Пора владу ставити у "стійло"!: Як новоград-волинцю записатися на акцію протесту за доступне розмитнення авто

Всеукраїнська громадська організація «Авто Євро Сила» (ВО ГО «АЄС») — створена у вересні 2016 року, заради досягнення доступного розмитнення для кожного українця, а також захисту власників автомобілів на європейських номерах від неправомірних дій митниці та поліціі.

Авто Євро Сила, яка відстоює інтереси власників таких авто, оцінює кількість ще нерозмитнених авто у 1-1,5 млн. ДФС у травні звітувала про 750 000 таких авто, з них 500 000 – з порушеннями митного режиму.

У жовтні з’явилася інформація, що власників авто на єврономерах почали штрафувати на 170 000 грн на митницях, коли вони намагались виїхати з України, – ті опинились у пастці, бо не можуть вивезти авто, оскільки його одразу конфісковують та вручають протокол з повідомленням про дату засідання, повідомили у юркомпанії "Дорожній адвокат".

Власники авто на єврономерах, які досі не встигли їх розмитнити, звинувачують міністра МВС Арсена Авакова та депутатів Верховної Ради у зраді, підігруванні інтересам автолобі. Вони зібрали підписи до петиції та записали відеозвернення до президента з вимогою виконати обіцянку про доступне розмитнення. У Авто Євро Силі вже проводиться реєстрація на з'їзд на масову акцію протесту до Києва найближчим часом. Особливо ця тема стала актуальною після нещодавнього рішення Конституційного Суду України, який мав би захищати Конституцію, перевіряючи на відповідність їй закони та інші правові акти. 

Зараз судді КСУ захищають олігархів, корупцію та забезпечують кругову поруку. 

Останнім часом у ЗМІ неодноразово згадувалися наміри КСУ знищити антикорупційні інституції та інструменти. Сьогодні ці чутки стали реальністю: КСУ вже розглянув подання щодо е-декларування і фактично зніс цей інструмент з правового поля.

О 19 годині перестав працювати відкритий електронний Реєстр декларацій — один з головних здобутків Революції Гідності. За його адресою замість понад 4 мільйонів декларацій лаконічний напис про те, що "доступ припинено".

Тепер за трьома замками опинилися статки всіх українських чиновників, засудити їх за брехню в декларації неможливо. Зникла ціла стаття закону щодо відповідальності за корупційні та пов’язані з корупцією порушення, а з нею і шанс на будь-яку відповідальність корупціонерів, як кримінальну, так і адміністративну та навіть дисциплінарну.

У такій державі ви хочете відчувати себе бидлом? Ми ні, і долучаємося до ініціативи громадян, які ведуть боротьбу за доступне розмитнення авто для кожного українця.

"Через два тижні почнуться масові репресії", – очільник Авто Євро Сили Олег Ярошевич у відео на фейсбук-сторінці автоспільноти.

Записатися на акцію можна тут за посиланням: ?
https://forms.gle/54LKLKbV1gfoinNA6

Акція відбудеться тільки тоді, коли буде хоча б п’ять тисяч людей готових приїхати на акцію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
2,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Іван
30 жовтня 2020 р., 13:01
А що заважає розмитнити авто?
Вася кінотеатр
30 жовтня 2020 р., 15:24
Каранти- ні!. Ми на мітинг за єврохламов. ОК задовольнять вимоги про розмитнення хламу і вартість автомобілів, які власники розмитнили в рамках чинного законодавства зразу впаде на порядок, хто їм компенсує цю втрату?
Ернест
31 жовтня 2020 р., 00:11
Зїдуться бляхи в Київ і там забрати в них всі просрочені авто🤣🤣🤣🤣
komandazergud
1 листопада 2020 р., 00:24
Ввезли авто з порушенням закону - відповідайте згідно закону..
Оголошення
live comments feed...