Новоград-Волинський у "червоній зоні": Які обмеження вступають в дію

Новоград-Волинський у "червоній зоні": Які обмеження вступають в дію, Олександр Сукач

 В Україні оновили карантинні зони. 

Міністерство охорони здоров'я поділило всі регіони України на чотири зони: зелену, жовту, помаранчеву та червону. У кожній зоні діють інші карантинні обмеження. 30 жовтня Кабмін оновив карантинні зони, вони набудуть чинності з 2 листопада.

Деталі про нове карантинне зонування України розповів міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов у телеграмі. Рішення ухвалили на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Червона зона з 2 листопада уводиться в місті Новограді-Волинському. 

«Червона» зона

У «червоній» зоні діють всі обмеження «помаранчевої» зони, а також найсуворіші обмеження і заборони.

Заборонено:

  • роботу громадського транспорту;
  • відвідувати заклади освіти;
  • роботу ТРЦ, кафе і ресторанів.

Управління освіти і науки міської ради інформує, що за рішенням державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій місто Новоград-Волинський з 02.11.2020 віднесено до червоного рівня епідемічної небезпеки, в якому заборонено відвідування закладів освіти. В зв'язку з тим, що переважна більшість батьків працює і не має можливості залишити дітей вдома під наглядом та враховуючи те, що учні початкової школи не мають навичок дистанційного навчання, рішенням міської комісії ТЕБ і НС надано дозвіл на роботу закладів дошкільної освіти та навчання учнів 1-4 класів з 02.11.2020. Учні 5-11 класів будуть переведені на дистанційну форму навчання. У разі покращення епідемічної ситуації, заклади загальної середньої освіти відпрацюють інші моделі освітнього процесу, як очну, так і змішану. Також акцентуємо увагу, що у разі перевищення норм наповнюваності груп у дошкільних закладах, в першу чергу будуть приймати дітей працюючих батьків. Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася та неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів безпеки у громадських місцях. Лише наша спільна турбота про себе та оточуючих допоможе уникнути небезпеки та зберегти здоров`я.

Також відомо, що відповідно до встановлення 30.10.2020 року Державною комісією з питань ТЕБ та НС «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в місті Новоград-Волинський з 2 листопада 2020 року вводяться обмеження прийому клієнтів безпосередньо у приміщенні Новоград-Волинського міського центру зайнятості.

Обслуговування громадян здійснюється засобами дистанційної комунікації з дотриманням вимог наказу обласного ЦЗ від 21.09.2020р. № 1272.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі