![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
14:37, 2 листопада 2020 р.
Надійне джерело
Відтепер у "совбез" в Новограді тільки за записом (Телефони)
![Відтепер у "совбез" в Новограді тільки за записом (Телефони) Відтепер у "совбез" в Новограді тільки за записом (Телефони)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Відтепер новоград-волинці можуть потрапити на прийом до департаменту праці та соціального захисту населення міської ради за лише за попереднім записом, повідомляє Лілія Хрущ - директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради.
У зв’язку із збільшенням нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 на території Новоград-Волинської міської ОТГ та з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції, звертаємось до громадян з проханням звертатися на прийом до департаменту праці та соціального захисту населення міської ради (вул. Ушакова, 40) за попереднім записом за телефонами (04141):
- з питань державних соціальних допомог та субсидій
☎️ 3-50-74, 3-55-53;
- з питань пільгового забезпечення ☎️ 3-53-26;
- з питань навчання учасників АТО/ООС, психологічної реабілітації учасників АТО/ООС, саноторно-курортного лікування інвалідів війни, учасників АТО/ООС, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС
☎️ 3-50-76;
- з питань соціального захисту різного характеру
☎️ 3-54-00.
Довідкову інформацію стосовно питань соціального характеру можна також отримати за електронними адресами установи: [email protected] та [email protected].
Заповнені належним чином документи можна:
- надіслати за допомогою засобів поштового зв’язку за адресою: м.Новоград-Волинський, вул. Ушакова, 40;
- власноручно покласти у спеціально облаштовану поштову скриньку, яка розташована на дверях департаменту праці та соціального захисту населення міської ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
12:07, 13 липня
10:16, 25 липня
live comments feed...
Коментарі