• Головна
  • "Чижівський міст": Як ведеться будівництво моста через річку Случ (ФОТО, ВІДЕО)
14:26, 8 листопада 2020 р.
Надійне джерело

"Чижівський міст": Як ведеться будівництво моста через річку Случ (ФОТО, ВІДЕО)

Ремонт мосту через річку Случ

Ремонт мосту через річку Случ

У Новоград-Волинському районі в селі Чижівка у межах програми «Велике будівництво» 20 липня 2020 року ведеться ремонт мосту через річку Случ.

Як просуваються роботи з капітального ремонту мосту, на місці вирішив з'ясувати сайт Новограда-Волинського 04141.com.ua.

08 листопада 2020 року, неділя, близько 13 години під'їжджаємо з південної сторони по основному шляху Р-49 Васьковичі – Шепетівка. Інформативні таблички сповіщають, що рух вказаною ділянкою заборонений, ліворуч від нас у напрямку села Чижівка через поміжну дорогу та міст рухається автомобільний транспорт.

Штучні перешкоди у вигляді бетонних блоків відсунуті, але проїхати може лише легкий автомобільний транспорт. Праворуч від мосту підіймається дим, це робітники, які здійснюють роботи по ремонту мосту облаштували собі тимчасові споруди, де гріються та готують їжу. Попри те, що вихідний день, роботи проводяться на об'єкті будівництва знаходяться робітники, які працюють.

Підходимо до бригади робітників на зворотному березі річки Случ, у людей дізнаємося, що вони з Сумщини, працюють вахтовим методом по два тижні, будівельні роботи ні на мить не зупиняються.Слід зазначити, що на даний час розібране перекриття смуг руху на мості та проводиться укріплення опор мосту.

Капітальний ремонт проводить компанія «SP.Z O.O.Mast-Bud». Згідно з проєктною документацією передбачено розбирання та влаштувати нової прогонової будови, влаштування комплексного мостового покриття та реалізація заходів з безпеки руху.Термін реалізації проєкту – до кінця 2021 року. Всі роботи фінансуються із державного бюджету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чіжівка #міст #ремонт
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...