Новини компаній
08:06, 11 листопада 2020 р.

Мячі для тенісу

Новини компаній

М’ячі для великого тенісу мають так само велике значення як і ракетка або покриття на корті. Ці маленькі гумові стрибунці можуть як сприяти перемозі та влучним ударам, так і зробити гру важчою. Обрати найкращі м’ячі для тенісу від провідних світових виробників спортивного знаряддя ви можете на сайті https://tennisgo.com.ua/tennis/tennisnye-myachi у відповідному розділі.

Відмінності м’ячів для тенісу

Усі м’ячі, які використовуються у професійних спортивних змаганнях з великого тенісу мають відповідати певним стандартам. Кожен з них має бути певного розміру, ваги та мати ідеально округлу форму. Якщо змагання проводяться на високому рівні, то навіть колірмає бути певним – допускаються лише м’ячі білого або жовтого відтінків. До кожного з м’ячів, які виробляють різні бренди, висувають три основні характеристики яким вони повинні відповідати:

1. Пружність;

2. Стрибучість;

3. Зносостійкість.

Види існуючих м’ячів

Усі м’ячі, які виготовляються для великого тенісу мають декілька типів класифікацій. У першу чергу вони відрізняються в залежності від того, на якому типу покриття корту можуть використовуватись:

  • М’ячі Standard характеризуються досить щільним ворсом, тому мають місце як на ґрунтових, так і для закритих кортах з килимовим, трав'яним і терафлексовим покриттям.
  • М’ячі Extra мають більш густий і довгий ворс, тому стануть чудовим вибором для Hard покриттів.

Також можна відзначити ще декілька основних класів м’ячів для великого тенісу:

1. М’ячі для новачків. У цю категорію входять м’ячі, які призначені для початківців та дітей, що тільки розпочинають свій спортивний шлях. Вони виготовлені таким чином, щоб максимально знизити темп гри, що сприяє більшому зосередженню на відпрацюванні майстерності рухів.

2. Традиційні тенісні м’ячі. Вони виготовлені за стандартною технологією – мають тверде ядро, щільно обмотане стрічкою та покриті двома фігурними секціями з цупкої тканини, що зшиті вручну.

3. Негерметичні або безнапірні кульки. Такі м’ячі є більш довговічними та забезпечують однакові умови для гри. Є чудовим вибором для початківців чи любителів даного виду спорту.

4. Звичайні м’ячі. Вони виготовляються для гри на традиційних глиняних кортах, тому враховують усі їх особливості. Такі м’ячі мають більш тонке і менш пухнасте покриття.

Виходячи з усіх названих особливостей ви можете підібрати саме ті м’ячі для великого тенісу, що будуть якнайкраще підходити саме вашому рівню майстерності таумовам гри.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...