• Головна
  • Людмила Тодорович пояснила чому в Новограді скореговано тарифи на тепло
10:15, 14 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Людмила Тодорович пояснила чому в Новограді скореговано тарифи на тепло

Людмила Тодорович

Людмила Тодорович

На запитання  "Чому було прийнято рішення виконавчого комітету міської ради від 12.11.2020р. №1332 про коригування тарифів на послугу з постачання теплової енергії?", відповіла директор КП НВМР "Новоград-Волинськтеплокомуненерго" Людмила Тодорович на сторінці підприємства у Фейсбук:

Мені як керівнику підприємства дуже прикро розпочинати розмову про коригування тарифу на послугу з постачання теплової енергії відповідно до рішення, адже лише в серпні місяці ми порадували наших мешканців про зниження тарифу, але це вимушений крок.
Необхідність коригування тарифів викликана дорожчанням природного газу у жовтні 2020 року на 25,7% порівняно з ціною, яка закладалася при розрахунку тарифу. На сьогоднішній день підприємство змушене працювати в умовах повної невизначеності, адже НАК "Нафтогаз України" формує ціну на газ лише до 28-го числа поточного місяця споживання газу і за усіма прогнозами вартість лише зростатиме. Скільки коштуватиме природний газ (а це основний енергетичний ресурс для виробництва теплової енергії) у послідуючих місяцях наразі невідомо. Проте, якщо його вартість і надалі підвищуватиметься, то споживачів чекає чергове підвищення тарифів на послугу з постачання теплової енергії. Закликаю усіх не політизувати дане питання, адже у своїй діяльності підприємство керується виключно чинними нормативно-правовими актами України. Законодавство України прямо забороняє встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги, які не відшкодовують їх собівартості. Таке можливо лише у випадку компенсації різниці в тарифах з місцевого бюджету, що саме по собі є несправедливим, оскільки перекладе частину витрат мешканців багатоповерхівок на плечі усіх платників податків до місцевого бюджету, в тому числі і тих, які самостійно закуповують природний газ по ринковій ціні для обігріву своїх помешкань.
Щодо інших міст Житомирської області, то в деяких з них практика постійного дотування теплопостачальних підприємств з бюджету є поширеною: так у м. Житомирі з бюджету в цьому році було виділено 50 млн. грн. (з них 42,5 млн. - на виплату заробітної плати працівникам -), у м. Коростені виділено 3,6 млн. грн., тоді як у м. Новограді-Волинському – лише 850 тис. грн. - на реконструкцію теплових мереж по площі Л.Українки.
Тому на 103 засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради відбулося прийняття рішення від 12.11.2020 року №1332 про коригування тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання та на послугу з постачання теплової енергії (з текстом рішення можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради).
Таким чином необхідність коригування тарифів на постачання теплової енергії зумовлена об'єктивними обставинами та відбувається з цілковитим дотриманням норм чинного законодавства. Також не варто забувати про запроваджену державою систему житлових субсидій та пільг для споживачів, які не мають можливості сплачувати повну вартість послуг. Варто пам'ятати, що стабільна робота підприємства та наявність тепла в домівках залежить від кожного з Вас!
Прохання вчасно сплачувати за теплову енергію!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
ФОП
14 листопада 2020 р., 20:25
Вы что у москальских сми учитесь? Не инфляция, а отрицательный рост. Не карантин, а режим нерабочих дней. Не взрыв, а хлопок. Какое нахрен коригування??? Напишите прямо- подорожание в этом ни чего страшного нет!!!
Сава Красава
27 листопада 2020 р., 23:25
А собі зарплати теж не забули підвищити та оновити власний автопарк вище керівництво теж не забуло, в кого равон а вкого ренж... Доречі топлять аж занадто жарко в цьому році
Оголошення
live comments feed...