![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
13:21, 14 листопада 2020 р.
У колишніх військовослужбовців у Новограді в ході обшуку вилучили зброю
![У колишніх військовослужбовців у Новограді в ході обшуку вилучили з... У колишніх військовослужбовців у Новограді в ході обшуку вилучили зброю](/dist-assets/images/cap.jpg)
Не вези війну додому. Як це банально не звучало, але факт залишається фактом. Створиш собі проблеми і членам своєї родини. Багато військовослужбовців та співробітників правоохоронних органів перебуваючи на службі не можуть розстатися зі зброєю, що є їх логічним продовженням. За для власної безпеки, з метою колекціонування чи під іншими приводами зберігають у себе вдома зброю. У країні, де представники криміналітету легко можуть здобути вогнепальну зброю, боєприпаси до неї та вибухові речовини, жодним чином засуджувати цих людей морального права ми не маємо, але закон і мораль поняття не тотожні. Можливо у найближчому майбутньому наші законотворці урегулюють питання цивільного обігу зброї, і це нагальне питання на часі...
Так, трьох колишніх військовослужбовців підозрюють у незаконного поводження зі зброєю та бойовими припасами. 12 листопада 2020 року правоохоронцями проведено кілька обшуків за місцем їх проживання, у гаражному приміщенні та помешканнях, де вони проживають. Під час проведення слідчих дій у чоловіків виявлено бойові припаси та зброю без відповідних дозвільних документів, зокрема: гладкоствольну мисливську рушницю (без маркування), саморобну рушницю та майже 140 набоїв різного калібру.
Про це повідомляє Житомирська обласна прокуратура.
Указані обшуки проводилися в рамках кримінального провадження за фактом незаконного поводження зі зброєю та бойовими припасами за ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України.
Досудовим слідством встановлено, що троє колишніх військовослужбовців, 1974-1975 років народження, жителів міст Новоград-Волинського та Баранівки, причетні до незаконного обігу зброї та засобів ураження. У межах досудового розслідування, за погодженням із процесуальним прокурором, співробітниками УСБУ в області спільно зі слідчими місцевого відділу поліції 12.11.2020 проведено низку санкціонованих обшуків. Зброю та бойові припаси вилучено для проведення експертизи.
Досудове розслідування, яке проводить Новоград-Волинський відділ поліції, триває, встановлюються обставини кримінального правопорушення та можливу причетність до злочину інших осіб. Процесуальне керівництво здійснює Новоград-Волинська місцева прокуратура.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
16:26, 22 липня
12
13:01, Вчора
live comments feed...
Коментарі