![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
13:47, 14 листопада 2020 р.
У Новограді по Соборності вже нанесли дорожню розмітку (ФОТО)
![вулиця Соборності у Новограді-Волинському вулиця Соборності у Новограді-Волинському](/dist-assets/images/cap.jpg)
вулиця Соборності у Новограді-Волинському
У рамках підготовки до відзначення у лютому 2021 року на державному рівні 150-ї річниці від дня народження Лесі Українки, у місті Новограді-Волинському проводиться капітальний ремонт вулиць, які ведуть до літературно-меморіального музею Лесі України – вул. Соборності та вул. Надслучанська, а також доріг навколо площі Лесі Українки.
На сьогодні на всіх трьох об’єктах підрядною організацією ТОВ «БУДСТАНДАРТ ЛТД» виконуються роботи. Зокрема, на вулиці Соборності проведено асфальтобетонні роботи, учора в темну пору добу ще наносили дорожню розмітку.
Орієнтовно роботи із капітального ремонту всіх трьох об’єктів мають завершити до 1 листопада. Контроль за проведенням робіт здійснює замовник – Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації.
Як "більмо на оці" залишається відрізок дороги по вулиці Волі у Новограді-Волинському. "Відкапіталені" дороги по вулицям Соборності та Житомирській приємно радують водіїв та стали більш зручні для пішоходів, а відрізок у сотню метрів, складає загальне неприємне враження. Але це вже питання до новообраної влади. А то вийде, як Леонід Кравчук колись сказав - "плили, плили і на березі втопилися".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:38, 24 липня
21
12:07, 13 липня
19:31, 24 липня
11
19:42, 24 липня
5
live comments feed...
Коментарі