• Головна
  • Оксану Гвозденко обрали секретарем Новоград-Волинської міської ради
11:22, 17 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Оксану Гвозденко обрали секретарем Новоград-Волинської міської ради

Оксана Гвозденко

Оксана Гвозденко

Секретарем Новоград-Волинської міської ради стала депутатка від фракції "ЗА МАЙБУТНЄ" Оксана Василівна Гвозденко. Рішення про обрання нового секретаря прийняли сьогодні на пленарному засіданні першої сесії міської ради восьмого скликання.

Нового секретаря Новоград-Волинської міської ради обрали сьогодні на сесії. Нею стала Оксана Гвозденко.

За підсумками таємного голосування, "за" її кандидатуру проголосували 27 народні обранці. Проти - 5, зіпсованих бюлетенів не виявилось. Утримались від голосування 1 - депутат.

Трудову діяльність Гвозденко Оксана Василівна розпочала в 1992 році, з 2012 року працювала заступником директора з навчально-виховної роботи в загальноосвітній школі №7, в органах місцевого самоврядування обіймала посаду заступника міського голови з листопада 2015 року.

На посаді заступника міського голови Оксана Василівна здійснювала заходи щодо реалізації в місті державної політики в сферах праці та соціального захисту населення, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, галузей освіти, культури і туризму, а також координувала розв'язання питань опіки та піклування, усиновлення, захисту прав і інтересів неповнолітніх громадян.

Згідно з щорічною декларацією особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік Оксана Василівна Гвозденко являється власницею житлового будинку загальною площею 89.8 м. кв., земельною ділянкою загальною площею 824 м.кв., є співвласницею 50% квартири площею 45,5 м.кв. За основним місцем роботи (виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради) її дохід склав 364656 грн.

Секретар міської ради виконує повноваження, передбачені статтею 50 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні". У випадках, передбачених частиною шостою статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", скликає сесію міської ради, веде її засідання та підписує її рішення, повідомляє депутатам, доводить до відома Новоград-Волинської міської об'єднаної територіальної громади повідомлення про час, місце проведення сесії міської ради та питання, що передбачається внести на розгляд міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#секретар
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Сергій
17 листопада 2020 р., 12:56
. Ввідредагуйте 3й абзац, бо так і не зрозуміло, скільки бюлетенів зіпсовано.
С.П
18 листопада 2020 р., 10:06
Хвойда не попала в меры...зато её выбрали секретуткой...
ЗЕЛЕНСЬКИЙ
18 листопада 2020 р., 13:13
Жінка вона нормальна. Ви блять новообрані депутати скажіть як ви могли дати 29 голосів за старосту майстрова Челядіна (челю). Що ви всі курите???????? Людина реально ніхуя нерозуміє про специфіку держуправління(місцеве самоврядування). Посадили людину на зарплату, а там посада державного службовця, далі пенсія державного службовця 90 відсотків від оклада. Бог з тими грошима, але людина 0 в цій галузі. А от гроші на утрибання футбольної команди майстрова він добре знав і знає, як було ****ити з бюджету майстрова(ще при сільський раді).
Яяя
18 листопада 2020 р., 15:34
за МАЙБАХ!!!!!
Гепа
19 листопада 2020 р., 09:01
Мати рідня...стара  кліматеричка Ксю,будє снкрнтуткою у Боровця...? Хай їм грець...
Оголошення
live comments feed...