Оксану Гвозденко обрали секретарем Новоград-Волинської міської ради

Оксана Гвозденко, Ірина Сукач
Оксана Гвозденко

Секретарем Новоград-Волинської міської ради стала депутатка від фракції "ЗА МАЙБУТНЄ" Оксана Василівна Гвозденко. Рішення про обрання нового секретаря прийняли сьогодні на пленарному засіданні першої сесії міської ради восьмого скликання.

Нового секретаря Новоград-Волинської міської ради обрали сьогодні на сесії. Нею стала Оксана Гвозденко.

За підсумками таємного голосування, "за" її кандидатуру проголосували 27 народні обранці. Проти - 5, зіпсованих бюлетенів не виявилось. Утримались від голосування 1 - депутат.

Трудову діяльність Гвозденко Оксана Василівна розпочала в 1992 році, з 2012 року працювала заступником директора з навчально-виховної роботи в загальноосвітній школі №7, в органах місцевого самоврядування обіймала посаду заступника міського голови з листопада 2015 року.

На посаді заступника міського голови Оксана Василівна здійснювала заходи щодо реалізації в місті державної політики в сферах праці та соціального захисту населення, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, галузей освіти, культури і туризму, а також координувала розв'язання питань опіки та піклування, усиновлення, захисту прав і інтересів неповнолітніх громадян.

Згідно з щорічною декларацією особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік Оксана Василівна Гвозденко являється власницею житлового будинку загальною площею 89.8 м. кв., земельною ділянкою загальною площею 824 м.кв., є співвласницею 50% квартири площею 45,5 м.кв. За основним місцем роботи (виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради) її дохід склав 364656 грн.

Секретар міської ради виконує повноваження, передбачені статтею 50 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні". У випадках, передбачених частиною шостою статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", скликає сесію міської ради, веде її засідання та підписує її рішення, повідомляє депутатам, доводить до відома Новоград-Волинської міської об'єднаної територіальної громади повідомлення про час, місце проведення сесії міської ради та питання, що передбачається внести на розгляд міської ради.

секретар
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі