Завтра у Новограді волатимуть сирени – перевірка системи оповіщення

Новоград-Волинська міська рада, Ірина Сукач
Новоград-Волинська міська рада

У п'ятницю, 20 листопада, у Новограді-Волинському перевірятимуть систему централізованого оповіщення. Із 13:00 до 14:00 год у місті працюватимуть всі електросирени – їх звук тривоги буде навчальним і означатиме «Увага всім!».

Про це повідомив відділ з питань цивільного захисту міської ради.

20 листопада з 13:00 до 14:00 год. буде проведено комплексну перевірку територіальної системи централізованого оповіщення (ТСЦО) цивільного захисту з практичним поданням електросиренами звукового сигналу «УВАГА ! ВСІМ!» - йдеться в повідомленні.

Як діяти, якщо ви почули сигнал оповіщення "УВАГА! ВСІМ!"?

Якщо ви почули довгі гудки (завивання сирен, гудків підприємств, інших сигнальних засобів ) знайте – це попереджувальний сигнал "УВАГА ВСІМ!” Далі надійде повідомлення.

Місцеві органи влади, відділи ДСНС через засоби масової інформації повідомлять про надзвичайну ситуацію, що сталася та проінформують Вас щодо дій в даних умовах.

Коли Ви почули сигнал "УВАГА ВСІМ”, Вам необхідно:

1. Негайно увімкнути радіотрансляційні точки та телевізори (місцеві канали) для того, щоб прослухати екстрене повідомлення.
2. Дочекатися надходження інформації з інших джерел від місцевих органів влади, відділу ДСНС (автомобіля з гучномовцем, листівки та ін.).
3. Діяти у відповідності до отриманих рекомендацій.
4. Після звукових сигналів до населення доводиться інформація, яка, як правило, складається з екстреного повідомлення та рекомендацій щодо дій при виникненні надзвичайних ситуацій.
5. Держіть всі засоби масової інформації постійно увімкненими впродовж всього періоду ліквідації надзвичайної ситуації.

тривога сигнал увага всім
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі