• Головна
  • Новоград-волинські рибалки хочуть долучитися до боротьби з браконьєрством
15:16, 20 листопада 2020 р.

Новоград-волинські рибалки хочуть долучитися до боротьби з браконьєрством

річка Случ

річка Случ

Рибалки та небайдужі мешканці міста стривожені рівнем браконьєрства на території міста Новограда-Волинського та району. Робота державної інспекції Житомирського рибоохоронного патруля та проведення ними рибоохоронних рейдів теренами Новоград-Волинщини не дають бажаних результатів, а особи які займаються систематичним виловом риби заборонними знаряддями лову продовжують свою протиправну справу. Епізодичне зариблення ділянки річки Случ в межах Новограда-Волинського не вплине на кількість риби у водоймі, якщо й надалі продовжуватиметься її вилов електровудочками та сітками.

З власної ініціативи, учора 19 листопада 2020 року, зібралися новоград-волинські рибалки та члени громадських організацій, які готові долучитися до справи захисту довкілля.

У зустрічі взяло участь близько 35 осіб. Виступали представники громадських організацій ветеранів АТО, Дім Рибака та висловили думку, що інспектор рибоохоронної інспекції Житомирської області, який один на Новоград-Волинський район практично не є дієвим та запропонували створення на громадських засадах громадських екологічних інспекторів, які відповідно до чинного законодавства України, також мають право складати адміністративні протоколи на браконьєрів, але визнали, що для цього треба пройти певні етапи.

Також, на цих зборах розглянули питання екологічної ситуації самої річки Случ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Петя
22 листопада 2020 р., 10:07
Стане на 35 браконьєрів в законі більше
Оголошення
live comments feed...