![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
12:07, 26 листопада 2020 р.
Надійне джерело
У Новограді вивільняли дворічну дитину із зачиненої квартири
![У Новограді вивільняли дворічну дитину із зачиненої квартири У Новограді вивільняли дворічну дитину із зачиненої квартири](/dist-assets/images/cap.jpg)
25 листопада 2020 року об 11 годині 26 хвилин Служба порятунку «101» отримала повідомлення про те, що в місті Новограді-Волинському зачиненій у квартирі знаходиться малолітня дитина. Необхідна була допомога з аварійних відкриванням дверей .
По прибуттю рятувальників на місце виклику з’ясувалось, що батько дворічної дівчинки вийшов на кілька хвилин з квартири, а вона граючись, зачинила двері зсередини. Коли тато дівчинки повернувся, то вона вже заново відкрити житло не змогла. Чоловік набирав номери служб екстреної допомоги та продовжував говорити з дитиною на сходовій клітині.
Квартира знаходилась на четвертому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. За допомогою аварійно-рятувального обладнання бійці ДСНС відчинили двері. Дівчинка увесь цей час знаходилась на порозі та кликала батьків. Допомога медиків малечі не знадобилась. Переляканий тато щиро подякував рятувальникам за оперативну та ефективну допомогу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
1
10:06, 19 липня
50
16:29, Вчора
151
19:31, 24 липня
live comments feed...
Коментарі