![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
10:42, 30 листопада 2020 р.
Подробиці вчорашнього ДТП у Новограді-Волинському (НОВЕ ВІДЕО)
![Подробиці вчорашнього ДТП у Новограді-Волинському (НОВЕ ВІДЕО) Подробиці вчорашнього ДТП у Новограді-Волинському (НОВЕ ВІДЕО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Як повідомляв сайт 04141.com.ua вчора у Новограді-Волинському сталася дорожньо-транспортна пригода в якій постраждали люди.
Дорожньо-транспортна пригода сталася 29 листопада близько 14 години по вул. Житомирській у Новограді-Волинському. У результаті зіткнення автомобілів травми отримали двоє дітей та троє дорослих.
Попередньо, водійка автомобіля «Volkswagen Transporter», 47-річна жителька Дніпропетровської області, рухаючись у напрямку виїзду з міста, здійснила зіткнення з автомобілем «Skoda» під керуванням 27-річного жителя району. У результаті ДТП травми отримали водійка мікроавтобуса та її пасажирка, 69-річна жителька Звягельщини. Також травмувалися й водій легковика та двоє його пасажирів, діти віком 4 та 3 роки. Всіх було ушпиталено до Новоград-Волинської лікарні", - повідомляє з даного приводу відділ комунікації поліції Житомирської області.
Нині триває з’ясування всіх причин та обставин ДТП у рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.
За наявною у сайту 04141.com.ua інформацією життю постраждалих в ДТП людей нічого не загрожує, проводиться лікування від отриманих ран.
,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
1
10:06, 19 липня
50
16:29, Вчора
151
19:31, 24 липня
live comments feed...
Коментарі