• Головна
  • Керівники медзакладів Новоград-Волинської громади провели прес-конференцію
11:19, 1 грудня 2020 р.

Керівники медзакладів Новоград-Волинської громади провели прес-конференцію

Керівники медзакладів Новоград-Волинської громади провели прес-конференцію

01 грудня 2020 року о 10 годині у великій залі Будинку рад відбулася прес-конференція з керівниками медичних закладів громади, з метою інформування про роботу закладів охорони здоров’я в умовах поширення коронавірусної інфекції, фінансування медичних закладів первинного та вторинного рівнів для лікування COVID-19, забезпеченість засобами індивідуального захисту та лікарськими препаратами, лікування пацієнтів на стаціонарі та амбулаторно, надання стоматологічної допомоги населенню після реформування галузі.

Борис Василь Миколайович – генеральний директор КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» зазначив, що на рівні держави постійно акцентується увага на забезпечені лікарень киснем, але зовсім не приділяється уваги питанню забезпечення медичними препаратами лікарень, які використовуються для лікування коронавірусної хвороби. Підпорядкована йому установа знаходиться у постійному пошуку медикаментів та кисню для нормального функціонування лікарні.

До наявних 61 точки, додатково планується проведення 24 кисневих точок на площах дитячого, неврологічного, кардіологічного та реконструйованого приймального відділення в відділення екстреної медичної допомоги. Відсоток забезпечення ліжок до яких підведений кисень з урахуванням кисневих концентраторів складає – 100%, " проінформував присутніх Василь Миколайович.

Як працює Новоград-Волинське міськрай ТМО в екстремальних "коронавірусних" умовах

Заступник директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Сімак Світлана Іванівна розповіла про статистику поширення коронавірусної хвороби на території Новоград-Волинської ОТГ, порядок проведення шпиталізації з коронавірусом, лікування амбулаторно та умови поведінки людей на самоізоліції. Наголосила на неухильному дотриманні санітарно-епідемілогічних вимог, для протидії поширенню коронавірусної інфекції серед мешканців громади.

На останок виступила Кардаш Тетяна Миколаївна – директор КНП «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне обєднання», яка зазначила, що на даний час безкоштовно надаються стоматологічні послуги тільки у випадках ургентної (невідкладної) стоматологічної допомоги дорослим та дітям до 16 років та планові санації дитячого населення до 16 років, що має на увазі безкоштовне лікування дітей до 16 років з використанням маловитратних технологій з використанням низьковартісних матеріалів.  

Слід зазначити, що на поточний рік держава не передбачила надання безкоштовної стоматологічної допомоги пільговим категоріям громадян, а місцеві програми для даної категорії людей відсутні, крім пільгового зубопротезування, але й по ньому черги розтягнуті на роки вперед.

Для фунціонування роботи НП «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне обєднання» навіть у такому режимі необхідно близько 8 млн. грн на рік, де лише незначна частина коштів може надійти від НСЗУ та від надання платних послуг установою, основними фінансовими донорами стоматології є місцеві ОТГ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...