• Головна
  • Військова служба, як причина розлучення: З історії офіцера ЗСУ з Новограда-Волинського
13:35, 17 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Військова служба, як причина розлучення: З історії офіцера ЗСУ з Новограда-Волинського

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Найголовніше в житті будь-якої сім'ї — це погода в домі. Суперечки та навіть конфлікти трапляються в кожній родині, але досить часто справа йде до розлучення. І це дійсно трагедія для усіх членів родини, особливо коли у подружжя є діти.

Мало хто вивчав питання, а з якими проблемами на сімейному фронті мають справу наші захисники, які брали участь в АТО (ООС). Повірте, хоча ця тема ніким не досліджується і ми не можемо оперувати статистичними даними, але статистика, мабуть, була б невтішна.

Довготривалі відрядження на схід, переведення до інших частин та місць дислокацій віддаленість від сім'ї та дітей руйнують відносини між подружжям. Коли доходить справді до розлучення, у родині військовослужбовця відкривається новий фронт, де він не завжди спроможний відстояти свої права та інтереси. Досить часто, причиною розлучень є подружня зрада чи не бажання чекати свою "другу половинку" місяцями, втрата взаємопорозуміння, психологічні травми отримані на війні.

Таких історій багато і це трагедія як особиста, так і суспільна, дарма, що не користується достатньою увагою держави.

Про одну із них ми розповімо на сторінках нашого сайту.

Чоловік один з офіцерів Збройних сил України, кадровий військовий, який присвятив своє життя захисту батьківщини (ім'я не вказуємо з етичних міркувань). Як відомо, в однієї з головних проблем будь-якої сім'ї військовослужбовців є їх забезпечення житлом. Від держави цього подарунку можна очікувати не один десяток літ. Але під час служби перебуваючи у складі миротворчої місії заробив собі на житло, але перебуваючи на черзі на поліпшення житлових умов (з його слів). Від його тещі та дружини пролунала пропозиція придбати квартиру оформивши її на матір дружини. Кохання, впевненість у своїй дружині та зайва довірливість, посприяли тому, що насправді він придбав квартиру у Новограді-Волинському, оформивши її на тещу. Тривала відсутність за місцем проживання, пов'язана із захистом Батьківщини дала тріщину стосункам між подружжям. І як завжди виникають питання поділу майна та догляду дітей.

Як повідомив, нашому сайту чоловік, в даному випадку для бойового офіцера ситуація склалась вкрай тяжкою. Ділити з ним придбану за власний кошт квартиру, ніхто не збирається. Давати можливість бачитися з сином теж. 31 січня 2021 року він приїхав до одного з сіл Новоград-Волинського району, де перебувала його колишня дружина та син. Погравшись з сином, завів його до будинку. До нього вийшла його колишня дружина, і через кілька хвилин, на "розбірки" відстоюючи її інтереси троє осіб зі зброєю. Полилися погрози зі зброєю в руках, що б ніколи не приїжджав, забув про свою квартиру, до розбірок втрутилася й теща.

Хочемо нагадати, що подібна зустріч нещодавно закінчилася смертю чоловіка в Новограді-Волинському.

На даний час Новоград-Волинським відділом поліції проводиться досудове розслідування по факту нанесення тілесних ушкоджень та підробки документів по факту придбання квартири.

Для об'єктивності викладення інформації, ми зв'язалися з колишньою дружиною військовослужбовця. Але з'ясувати істину на нашу думку нам не вдалося, оскільки погляд на події, які відбулися зовсім протилежний. Зокрема, щодо придбання квартири, участь в покупці, вже колишнього чоловіка, зовсім заперечується, причин, які призвели до розлучення та обставин, які відбулися у селі в Новоград-Волинському районі. Де вказують, що колишній чоловік сам спровокував бійку, а особи які спричинили йому тілесні ушкодження просто проїжджали поряд і прийшли на допомогу.

На жальз'ясування усіх обставин, на даний час покладено на дізнавача Новоград-Волинського відділу поліції. А, ми матимемо надію, що колишнє подружжя знайде цивілізований спосіб розв'язання проблеми, і ситуація коли найближчі люди, стають заклятими ворогами вирішиться.

Це лиш одна історія, яких на теренах Новоград-Волинщини десятки, а може й сотні. Й дієвої психологічної підтримки, ні військовослужбовці, ні члени їх родин не отримують. Для тисяч наших захисників по Україні, виконання покладених на них обов'язків, стало причиною особистої сімейної трагедії...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...