• Головна
  • Новоград-волинці успішно виступили у чемпіонаті Житомирської області з армспорту
14:47, 17 лютого 2021 р.

Новоград-волинці успішно виступили у чемпіонаті Житомирської області з армспорту

Армспорт

Армспорт

Новоград-Волинські рукоборці нещодавно взяли участь у чемпіонаті Житомирської області з армспорту серед дорослих чоловіків та жінок, який відбувся у спортивному комплексі Житомирського військового інституту.

КОМАНДНІРЕЗУЛЬТАТИ:

місце

Команди міст,районів, ТГ

очки

1

Новоград-Волинська ТГ

1664

2

м. Житомир

486

3

м. Коростень

236

4

Черняхівська ТГ

188

5

Ружинська ТГ

126

6

Андрушівська ТГ

99

7

Коростишівська ТГ

60

Серед спортсменів команди Новоград-Волинської територіальної громади в призову трійку потрапили:

Перші місця у своїх категоріях завоювали: Майданович Вікторія, Осіпчук Марта,Бессальнова Олеся, Волкова Дарія, Висоцька Наталія, Потійчук Микола, Сарницький Володимир, Хіміч Олександр, Данюк Генадій, Лукянчук Руслан.

Другі місця у Колінської Руслани, Лашевич Ольги, Ранчук Тетяни, Кібіткіна Романа, Кібіткіна Андрія, Сердюкова Сергія, Тютюнника Григорія, Шматченка Романа, Суходольського Леоніда, Музики Богдана.

Треті місця дістались Нестерук Ілоні, Сидорчуку Леоніду, Луцишину Дмитру, Корнійчуку Олегу.

В абсолютній категоріїсеред жінок без урахування ваги як лівою так і правою руками перше місце у Висоцької Наталії, друге у Бессальнової Олесі, третє у Волкової Дарія (усі Новоград-Волинський).

В абсолютній категорії серед чоловіків лівою рукою перше місце у Данюка Генадія, друге Потійчука Микола (обидва Новоград-Волинський), третє місце Душко Юрій (Черніхів). Правою рукою першим став Циба Леонід (Житомир), друге у Греченюка Романа (Коростишів), третє Потійчук Микола (Новоград-Волинський).

Вітаємо переможців з тренерським складом та дякуємо за фінансову підтримку управління у справах сімї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради. Бажаємо плідної підготовки та вдалого виступу на чемпіонаті України 10-14 березня 2021 року в м. Кременець, Тернопільська область.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#армспорт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...