• Головна
  • У Новограді представили ЗD - фігуру Лесі Українки: Коли і де можна подивитись?
16:45, 24 лютого 2021 р.
9

У Новограді представили ЗD - фігуру Лесі Українки: Коли і де можна подивитись?

У Новограді представили ЗD - фігуру Лесі Українки: Коли і де можна подивитись?

25 лютого - у день 150-річчя від народження Лесі Українки - в Новоград-Волинському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки буде представлено ЗD експонат постаті видатної землячки.

Унікальний експонат виготовлено за новітніми технологіями з використанням кібершкіри, що в деталях зображає видатну українку. Фігуру Лесі Українки, за сприяння народного депутата Дмитра Костюка, надано Музеєм «Становлення української нації» (директор Наталія Пономаренко, засновник Валерій Галан).

Даний музей – це перший в Україні інноваційний музей історії, де минуле поєднується з сучасними технологіями. Лише протягом одного дня, 25 лютого з 9.00 до 17.00 год., новоград-волинці та гості міста матимуть змогу ознайомитися з експонатом та зробити фото на згадку. Вхід вільний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
8815
24 лютого 2021 р., 22:44
Зачем из мухи делать слона?
:-)
24 лютого 2021 р., 23:12
Хлеба и зрелищ! Леся выдающаяся поэтесса и землячка беспорно! А со времён Леси Украинки у нас в городе есть не меньше интересные писатели, а то пропустил может? Долго в Польше живу.
Рома
25 лютого 2021 р., 10:58
Вкраїна бачила не раз, як тії закоханці надвечір забували все, про що співали вранці, і, взявши дар від неї, йшли до іншої в гостину; вони не знали, що то є любити до загину.
Интересно?
25 лютого 2021 р., 19:49
Кто-то читает произведения Лесю Украинки хотя бы раз в году? А в целом шуму столько, как будто каждый второй читает и зачитывается.
Tiana
27 лютого 2021 р., 23:01
Чому б таку Лесю не подарувати нашому музею. Можливо б екскурсії стали цікавішими для туристів та просто громадян міста. Прикро, що забирають.
Оголошення
live comments feed...