![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
11:15, 3 березня 2021 р.
На дорозі на Чижівку хочуть встановити цілодобовий пост поліції
![На дорозі на Чижівку хочуть встановити цілодобовий пост поліції На дорозі на Чижівку хочуть встановити цілодобовий пост поліції](/dist-assets/images/cap.jpg)
Цілодобовий пост Нацполіції не пропускатиме великогабаритний транспорт на дорозі Васьковичі-Шепетівка (через с. Чижівка). Транспорт комунальних та державних підприємств завертатимуть по об’їзній у 3 км.
Таке рішення прийняла обласна влада під час наради щодо ситуації, яка склалась з дорогою у с. Чижівка та ремонтом мосту через річку Случ.
Проблема у тому, що ремонт мосту через річку Случ ще триває, тому весь габаритний транспорт рухається через с. Чижівка, через що утворилися величезні ями понад півметра заввишки. Тепер 35% Новоград-Волинського району не можуть потрапити в адміністративний центр.
Представник підрядної організації розповів, що роботи на мосту із 22 лютого відновлено. Транспорт через міст у селі Чижівка обіцяють пустити вже у травні, а у червні - завершити косметичний ремонт та здати об’єкт в експлуатацію.
Наразі запропоноване вирішення проблеми на узгодженні в Нацполіції Житомирщини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
11:58, 19 липня
00:50, 15 липня
16:26, 22 липня
7
16:29, Вчора
151
16:26, 22 липня
12
live comments feed...
Коментарі