• Головна
  • Посилення карантинних вимог в Новограді: Що змінилося для громадського транспорту
13:10, 11 березня 2021 р.

Посилення карантинних вимог в Новограді: Що змінилося для громадського транспорту

Посилення карантинних вимог в Новограді: Що змінилося для громадського транспорту

На позачерговому засіданні міської комісії з питань техногеннекологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Новограді-Волинського вирішувалося питання щодо руху громадського транспорту.

Одже, з метою забезпечення безперебійного функціонування соціально важливих підприємств, установ та організацій першочергово здійснювати перевезення пасажирів, що мають картку на першочерговий проїзд з дотриманням санітарних протиепідемічних заходів. Перевізникам забезпечити інформування на зупинках пасажирів щодо першочерговості перевезення.

Відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради вирішити питання щодо забезпечення керівників підприємств та установ всіх форм власності перепустками для першочергового проїзду у громадському транспорті своїх працівників.

Було прийнято рішення про тимчасове призупинити пільгове (безоплатне) перевезення у громадському транспорті осіб, які мають право на 50% знижку вартості проїзду на автобусних маршрутах загального користування у вівторок, четвер, суботу: пенсіонери за віком; особи з інвалідністю з числа військовослужбовців (інваліди армії); вдова (вдівець) загиблого (померлого) військовослужбовця; почесні донори.

Також вирішено мобільним групам з питань запобігання занесенню і поширенню COVІD-19 серед населення Новоград-Волинської міської територіальної громади за напрямком контролю за роботою закладів торгівлі, громадського харчування, сфери побуту, тощо та Новоград-Волинському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, Новоград-Волинському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області посилити контроль за дотриманням санітарного законодавства і здійсненням протиепідемічних заходів закладами громадського харчування, ринками, об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів тощо. Вирішено мобільним групам з питань запобігання занесенню і поширенню COVІD-19 серед населення Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади за напрямком контролю за роботою міського пасажирського транспорту та Новоград-Волинському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській посилити контроль виконання протиепідемічних вимог під час здійснення пасажирських перевезень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
С.П
11 березня 2021 р., 15:02
Гондурасы...напишите что автобусы будут ходить после 16.00ч. Целый час простояла на остановке ...дыбильное руководство новограда...
Анонім
11 березня 2021 р., 16:43
Здам велосипед в оренду посуточно.З вас буханка хліба,100 грам сахару,200 грам гречки,20 грам солі,4 пакетики чаю,50 грам масла.Щоб не здохнути без грошей
Как быть?
11 березня 2021 р., 18:56
Что делать? Кому на Руси жить хорошо? Кто виноват?
Аноним
13 березня 2021 р., 01:52
Пи*дец , моя мать чуть не осталась ночевать в этом долбаном Новограде , из-за того , что отменили автобусы и цинично не предупредили об этом . АГОВ , ОБ ТАКИХ ВЕЩАХ НАДО ПРЕДУПРЕЖДАТЬ ЗАРАНЕЕ , ЧТОБЫ ЛЮДИ ЗНАЛИ КАК ИМ ПОТОМ ДОБРАТЬСЯ ДОМОЙ И ЧТО ДЕЛАТЬ , А НЕ ОБРЕЗАТЬ ВСЕ ПОЕЗДКИ АВТОБУСАМИ ВОТ ТАК ВНЕЗАПНО . 😑😡😡😡😡😡🤪
Оголошення
live comments feed...